Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Igazságos ez igy?...

Mit tegyek? Igazságos ez igy? (Lent)

Figyelt kérdés
A szüleimmel sosem volt igazi jó kapcsolatom de a hugommal pár éve romlott meg igazán.A hvgén összekaptunk kicsit és a fejemhez vágta h mennyire gyűlöl és h bár megdöglenék.Erre megkérdeztem miért nem dobat ki a szüleinkkel(az utóbbi pár évben kissé elengedték a szüleim a nevelést és ott tartunk h a 4 év korkülönbség ellenére neki mindent lehet)erre azt válaszolta h már mondta anyámnak h ő nem szeretné h itt legyek meg h mikor dob ki.anyám meg azt mondta neki h csask azért nehogy ráfogjam a bukásom(nemsokára vizsgázom).érdekes módon általában ha veszekszünk valamelyk szülő mindig odajön h mit veszekszem a hugommal de most egyik sem jött h leállítsa hugomat.Mit tehetnék mikor ha meglesz a vizsgapapírom távoznom kell?Miért van meg neki mindene míg nekem semmim?Miért nekem kell elmennem?Vélemyények?
2010. máj. 17. 19:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
lehet igy lesz.a párommal tervezgetjük már az összeköltözést,csak nem tudtuk h hogyan mondjuk el anyámnak de igy ez a gond is megoldódik.nem is kell megmondanom:D
2010. máj. 18. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!