Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Igazságos ez igy?...

Mit tegyek? Igazságos ez igy? (Lent)

Figyelt kérdés
A szüleimmel sosem volt igazi jó kapcsolatom de a hugommal pár éve romlott meg igazán.A hvgén összekaptunk kicsit és a fejemhez vágta h mennyire gyűlöl és h bár megdöglenék.Erre megkérdeztem miért nem dobat ki a szüleinkkel(az utóbbi pár évben kissé elengedték a szüleim a nevelést és ott tartunk h a 4 év korkülönbség ellenére neki mindent lehet)erre azt válaszolta h már mondta anyámnak h ő nem szeretné h itt legyek meg h mikor dob ki.anyám meg azt mondta neki h csask azért nehogy ráfogjam a bukásom(nemsokára vizsgázom).érdekes módon általában ha veszekszünk valamelyk szülő mindig odajön h mit veszekszem a hugommal de most egyik sem jött h leállítsa hugomat.Mit tehetnék mikor ha meglesz a vizsgapapírom távoznom kell?Miért van meg neki mindene míg nekem semmim?Miért nekem kell elmennem?Vélemyények?
2010. máj. 17. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert Te vagy a nagyobb. Így gondoljál Ők! Szerintem meg nem kellene különbséget tenni 2 gyerek között. Elmenni? Ha van hová de az se a legjobb mert az + olyan mintha már nem is szeretnének de ezt meg Te tudod,érzed.
2010. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a probléma ott kezdődött h a hugommal mindig is kivételeztek és akárhányszor megkérdőjeleztem ezt mindig nagyon le voltam szidva és lehordva mindennek.állandóan éreztetik h nem tartozom a családhoz.viszont a tanév végén el kell hagynom a házat és ez nem az én döntésem volt hanem az anyámé és a hugomé.még nincs hova mennem de van egy kis megtakarított pénzem amiből majd bérlek vmi nagyon olcsó szállást mig neki tudok indulni az életnek.
2010. máj. 17. 19:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nanee. Ilyen nincs hogy csak úgy kidobnak.

Ha ezt megteszik, soha többé ne beszélj velük, mert nem érdemlik meg hogy van egy gyerekük.

2010. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Ez azért van mert Te voltál az aki mindent meg csinált.Mindig bólogatott,és sose feleselt vissza! A testvéred pedig pont az ellentéted.Igaz?
2010. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Szia! Nálunk én vagyok a kisebb, és nekem a nővérem vágja mindig a fejemhez, hogy csak velem foglalkoznak... de ez nem lényeg. A lényeg az, hogy szerintem mondd a szüleidnek hogy biztos, hogy a húgoddal nem fogják ezt csinálni, és mondd, hogy nem küldhetnek el csak úgy! Állj a sarkadra, és mondd ki, hogy ez nem igazság!!!
2010. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a hugom és köztem neveltetési különbségek is vannak.engem fizikailag bántalmaztak ha valamit nem úgy cináltam ahogy kellett ezért elég zárkózott és érzékeny lettem.még most sem merek feleselni holott tudom h nem tud úgy megütni h az fájjon.és igen a hugom az ellentétem.teljes mértékben.
2010. máj. 17. 20:12
 7/11 A kérdező kommentje:
nem mondhatok ellent mert az automatikusan azt vonja magával h én mit képzelek meg h azt hiszem h különb vagyok mert érettségim van meg ilyenek.de pl számteches dolgokban nem hajlandó rám hallgatni holott én ezt tanulom és mindig ő az okosabb....
2010. máj. 17. 20:14
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nagyon komoly. Hallottam már megkülönböztetésről de ilyen durvát még nem. Ez hihetetlen, hogy a saját anyád kirak a házból csak azért mert nagykorú lettél.

Figyeld meg, elmész, külön életet élsz, el telik pár év és egyszer csak feltűnik a húgod, hogy segíts neki mert, Anyuci pici kislányaként nagyon nehéz az élet egyedül. Te pedig biztos segítesz rajta, mert te vagy a jobbik testvér.

Ezt meg kell akadályoznod, és ezt csak úgy teheted, hogy a sarkadra állsz, bocsi de sokat nem veszítesz mert ha lehordanak, hogy mi az, hogy te vissza beszélsz akkor is menned kell meg így is. Nem lesz könnyű de próbáld meg! Ne másért, csakis magadért!

2010. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi!megpróbálom de csakis a vizsgák után.h ha kihajít már biztosított helyem lesz.
2010. máj. 17. 21:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem jön össze, az otthon lakás próbálj meg valamelyik barátnőddel vagy barátoddal (ha van) össze bútorozni. Azért egyedül tényleg rossz.
2010. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!