Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne leállítani őket?

Hogyan lehetne leállítani őket?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam akit a többi oszt.társam mindig kutyának hív, ez már engem is idegesít. Év elején jöttem ebbe az osztályba és nekem megtetszett az a "kutya" én jóba vagyok vele, de a többiek mindig piszkálnak, hogy ne legyek vele jóba, mert én ahhoz túl szép vagyok meg jó fej, hogy egy ilyen "kutyával" barátkozzak. o.O A tanároknak hiába szólok...valamelyiket nem is érdekli.

Ráadásul valamelyik nap volt a Nyakörv című film...azóta még rosszabbul viselkednek vele. Engem már nagyon idegesít..szerencsétlen gyerek meg nem csinálhat semmit (pedig simán meg tudná őket verni csak ő ahhoz túl kedves). Sulin kívül rengeteg barátja van. Mit lehet ilyenkor csinálni?

14/L


2010. máj. 17. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg nekik, hogy leszarod a hülyeségüket, te bírod és kész. Ha valami problémájuk van, akkor menjenek az ombucmanhoz. Ezenkívül a "kutya" nevezetű barátnődnek is ki kéne állnia magáért. Mert ha ő ezt tűri és hagyja, akkor nem fog változni. A "gyerekek" mindig megérzik, hogy ki gyenge és kibe lehet belerúgni.
2010. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Cigányok ,akik piszkálják?
2010. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fiúról van szó és őt is idegesíti de hát nem tud mit csinálni. Már párszor összeverekedett a többiekkel. Amúgy nem cigány senki.
2010. máj. 17. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Jesszusom. A nyakörv az jó film (Y). Ugye még a nyakörvet nem tervezik? Mi az h a tanárokat nem érdekli?:O Áhh..szerintem hülyék az osztálytársaid meg a tanáraid is. :S
2010. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Hát az én lányom simán lekeverne egyet-egyet a beszólóknak. Amúgy is olyan típus, aki megvédi magát, és azt is, akit megkedvelet. Mivel kis növésű, a szájával védi meg magát, ha az nem megy, hát odasóz. Nem egy alkalommal készített fel arra, lehet, hogy intővel jön haza, de nem érdekli. Kis kemény rocker, aki legutóbb az acélbetétes bakancsával teljes erőből fekékbe rúgta azt a nagypofájú gyereket, aki min. 1 fejjel magasabb nála, és nem volt hajlandó befejezni a cseszegetést. Na, azóta békén van a kölök. Nem vált be, hogy ne figyelj rá, nézz át rajta, ne reagálj stb... Hát lépett, pontosabban rúgott. Viszont én is elégszer elmondtam, hogy tanuld meg megvédeni magad. Megtanulta! És megvédi a barátnőjét, barátját (nem fiúját) ha kell. És én még büszke is vagyok rá. Ő sem számíthatott arra, hogy majd a tanár rendet csinál. Ha más nincs, igazságot az én lányom oszt. És nem bunyós, csak megvédi magát, és a barátait, ha nincs aki helyette megtegye.
2010. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
*megkedvelt
2010. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!