Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudom leállítani őket,...

Hogy tudom leállítani őket, úgy hogy mások nem néznek idegbetegnek?

Figyelt kérdés
Furán tettem fel a kérdést de elmondom mi történik az oszályomba. Van 2 hatalmas pofájú lány akik úgy viselkednek (de komolyan) mintha a seggükből húztak volna ki. Ordítanak mindenkivel, okoskodnak, hogy jaj Ők tudnak mindent meg náluk nincs jobb..és még a fiúkat is úgy leordította, hogy már én szégyeltem magam. Egyszerűen kibírhatatlan. Mai nap is nem vettem le a tesi terembe a cipőt (mert nekünk elméletileg fel kellett mennünk festeni) erre bejön az egyik nagypofájú ordítja nekem: vedd már le a cipőd, az isten áljon meg, nem fogok utánad takarítani..mondom veszi a gihera..erre megy panaszkodni a másik nagypofájúnak..azt jön az is. Most ez úgy hangzik mintha 13 éves kiscsajok lennénk de nem 18 évesek vagyunk. Szóval a kérdés: hogy "oltsam" le, hogy a többiek ne nézzenek bunkó parasztak, aki egy közülük de mégis nagyon hatásos legyen, hogy visszavegyenek a pofájukból?!
2011. febr. 23. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyedül nem mész semmire velük, mert ők attól érzik magukat erősnek, hogy többen vannak. Te is szerezz jó barátokat, akikkel támogatjátok egymást ellenük.
2011. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát vannak barátaim, mondjuk közülük az egyik kicsit nyitottabb és nagyobbszájú de Ő sem egy brutális, de ezek nem ketten vannak hanem külön-külön is ezt csinálják.
2011. febr. 23. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha szeretnéd én át hajtok mind a 2 rib*con.
2011. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ha másfél órája mondtam volna biztos ezer örömmel mondtam volna h gyerünk..szerencsére már lenyugodtam..de azért köszi xD
2011. febr. 23. 14:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!