Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek, mit csináljak?

Hogyan lépjek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, 1 éve menyasszony. Tegnap átjött a párom ugyanis "nagy" titkot akartam vele megosztani.(egyszer nem védekeztünk, és hát besikerült, de ez nem volt addig biztos, csak szombatra 2vonalas lett a teszt..) Furcsálltam hogy miért szomorú a hangja, azt hittem sejti hogy mi van? Mikor átjött leültünk az ágyra és én bele akartam kezdeni, de ő közbeszólt, hogy ő mondana előbb valamit.Összejött egy másik csajjal, és kész, itt a dal vége:(( Mondjuk azis hozzátartozik hogy az utóbbi fél évben nem volt viharmentes a kapcsolatunk, egyszer már rezgett a léc...Sírva mutattam neki a tesztet, meglepődött ugyan, de mondta hogy annyira eltávolodtunk már meg nincs is sok közös bennünk, jobb ha elvetetem (fizeti) és mki éli a kis életét. Rossz kapcsolatba minek gyereket vállalni?-indokkal :((

Most sírdogálok, meg keringenek bennem a sötét gondolatok...Ha nem vetetném el, azzal még magamhoz tudnám láncolni, mert szerintem van még jövőnk....de ha meg gyerekem lesz, mi lesz? Még az iskolát se fejeztem be....:((( Tudtok tanácsot adni, mert nagyon magam alatt vagyok...:((


2010. máj. 17. 15:23
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Örökbeadás??? na , azt végképp nem....
2010. máj. 17. 16:21
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Apasági akkor kell, ha gyerektartást akarsz.
2010. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a legrosszabb, hogy te abban reménykedsz, hogy a gyerekkel megtarthatod a pasit. Gondolj bele, te éjszakákat nem alszol, mert nyügi a pici, s a volt pasidat meglátod egy kipihent, szépen sminkelt, csinos lánnyal,a kivel éppen együtt él, s megkérte a kezét, de szeretné látni a gyerkőcöt. Na ehhez kell erő, mert még mindig szereted. Mindent , de mindent bánni fogsz.
2010. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
a megtartásról neked kell döntened, de én megtapasztaltam az h egy gyerek "sajna" ront egy kapcsolaton, ami már amúgy se működik, én is a hollywoodi filmeken nőttem fel, a gyerek megszületik és a férfi rohan a nőhöz vissza és megbán mindent....na ez nem működik, hidd el a szüleid segítenek ebben a helyzetben, a pasidat felejtsd el, nem is vagytok olyan régóta együtt, megcsalt és még "bajban" sem áll melléd...nehéz lesz, de túl leszel rajta....
2010. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!