Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek, mit csináljak?

Hogyan lépjek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, 1 éve menyasszony. Tegnap átjött a párom ugyanis "nagy" titkot akartam vele megosztani.(egyszer nem védekeztünk, és hát besikerült, de ez nem volt addig biztos, csak szombatra 2vonalas lett a teszt..) Furcsálltam hogy miért szomorú a hangja, azt hittem sejti hogy mi van? Mikor átjött leültünk az ágyra és én bele akartam kezdeni, de ő közbeszólt, hogy ő mondana előbb valamit.Összejött egy másik csajjal, és kész, itt a dal vége:(( Mondjuk azis hozzátartozik hogy az utóbbi fél évben nem volt viharmentes a kapcsolatunk, egyszer már rezgett a léc...Sírva mutattam neki a tesztet, meglepődött ugyan, de mondta hogy annyira eltávolodtunk már meg nincs is sok közös bennünk, jobb ha elvetetem (fizeti) és mki éli a kis életét. Rossz kapcsolatba minek gyereket vállalni?-indokkal :((

Most sírdogálok, meg keringenek bennem a sötét gondolatok...Ha nem vetetném el, azzal még magamhoz tudnám láncolni, mert szerintem van még jövőnk....de ha meg gyerekem lesz, mi lesz? Még az iskolát se fejeztem be....:((( Tudtok tanácsot adni, mert nagyon magam alatt vagyok...:((


2010. máj. 17. 15:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kényszerből veled maradna, de az egyikőtöknek sem lenne jó.
2010. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ne vetesd el,de fejezd be az iskoládat-őt ne láncold magadhoz,lehet,hogy visszajön,akkor eldöntheted méltó-e hozzád,akarod vagy nem. A gyerek adott,hidd el többen szültek egyedül,és diplomáztak is. Milyen a családi háttered?
2010. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

Csak azért ne tartsd meg, mert "magadhoz akarod láncolni." Egyrészt valószínű, hogy meg fog utálni, aztán ottmaradsz a kicsivel, nélküle. Viszont az is más kérdés, hogy lenne-e szíved elvetetni - ha most nem nézzük a pasi-problémát. Ha jó családi háttered van, tartsd meg, ha a szüleid olyanok, segíteni fognak. Viszont arra a célra, amire te akarod [a tönkrement kapcsolat újjáélesztése miatt], fölösleges megszületnie :( Se neki, se neked nem lenne jó, bár én abszolút nem vagyok az abortusz híve.

A te döntésed.

2010. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy veled maradna, én sem maradnék. De a gyereket nem vetetném el, persze könnyen pofázok, mint férfi. De akkor is az én vérem lenne...
2010. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
szüleim "normálisak" ha megtudnák a babát, akkor se kergetnének el, és sose gondoltam hogy ilyen helyzetbe kerülök...:(( azt hittem, hogy terhes leszek tőle, aztán elvesz, és boldog család leszünk....:( Néztem abortusz videókat is még régen és akkor megfogadtam hogy "na ezt soha"....de ez most basszus az én sorsom....:(
2010. máj. 17. 15:34
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerek még a jó kapcsolatot is megingatja, nemhogy egy rosszat. Őt max. a gyerek kiskoráig tudnád magadhoz láncolni. Nektek már annyi, csak úgy úszhatod meg, ha kilépsz belőle.
2010. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
NEM KÖTHETED MAGADHOZ EGY GYEREKKEL....ez 100%, hidd el nekem. Nehéz ilyet tanácsolni, de egy gyerek nagyon nagy felelősség, én elvetetném, mert tökre teszi az életedet, nem tudsz iskolába járni és még egyedül is maradsz vele. A szüleiddel mindenképp megbeszélném, ők hogy állnak a dologhoz, mert ha úgy döntesz, h vállalod csak rájuk számíthatsz!!!!!
2010. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
31%

Szia! Szerintem ne legyen abortusz! Az a picike élet nem tehet arról,hogy Ti most ilyen helyzetben vagytok. Elhiszem, hogy magad alatt vagy, de gondolj bele egy új élet fejlődik benned, aki csak a Tiéd lenne, soha nem csalna meg és mindig szeretne! Az a férfi aki zsigerből azt mondja, hogy kifizeti az abortuszt és még egy kicsit sem gondolkodik el azon, hogy ha nem is együtt de fel legyen nevelve...hát én azt azonnal el felejteném!

A sulit távoktatáson vagy levelezőn is be tudod fejezni.

A legjobb döntést kívánom Neked, erőt, egészséget és kitartást!

2010. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg az a csodálatos fiatalkorban, hogy ha megromlik egy kapcsolat, ki lehet lépni, el lehet felejteni, újat lehet kezdeni tiszta lappal. De ha már egy gyerek összeköt, sose felejtheted el egészen, sose lesz olyan, hogy tiszta lap, a gyerek arcába nézve mindig őt fogod látni - ezt akarod??? Még olyan fiatal vagy.
2010. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldöntened, hogy akarod-e a kicsit, vagy sem. Azért ne akard, hogy magadhoz láncolj valakit, mert pont ezért van ennyi válás és borzalmas házasság a világon, mert egy gyerekre alapoztak. Ez nagyon csúnya dolog. Ha megtartod, akkor úgy gondolkodj, hogy magadnak szülöd, ha később esetleg visszatalál hozzád a párod, akkor majd eldöntöd, hogy visszafogadod-e.
2010. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!