Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találom meg az igaz...

Hol találom meg az igaz barátságot?

Figyelt kérdés

Már régóta nincs igazi barátnőm! Keresem az igaz barátságot de nem találom.

Kiskoromban mindig volt legjobb barátnőm,de most nincs soha,mert mindenki nagyobb lett és változott.Van sok barátom,de senki sem olyan mint én. Mindenki más, és sosem érzem olyan jól magamat velük. Senkinek sem vagyok a legjobb barátnője.Nem közösítenek ki,mert azért elvagyok velük, de van egy másik lány akit a legjobbnak tartok,de neki nem vagyok a legjobb.Már több mint 3 éve nincs igazi barátom aki viszonozta volna a barátságot.Szerinted mit tegyek? Hogyan találjam meg az igazit??


2010. máj. 16. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Hanyadjára teszed fel ezt a kérdést?
2010. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig egy legjobb barátnőm volt az életemben, de Ő 1 hónapos és 12 napos korom óta ( ennyivel vagyok nála idősebb ) vele 11 és fél éves koromig voltunk legjobb barátnők, aztán összevesztünk. Azóta nekem sincs. Vagyis van, de ő nem legjobb barátnő, hanem barát. (: Sok sikert!
2010. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én is így vagyok pont mint te.Ninics legjobb barátnőm.De ez van.Én nem tudok mit tenni.:(

Próbállj meg közösségbe járni vagy olyan helyekre ami a te stílusod és hátha...

Sok sikert.

2010. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Akár ezt a kérdést én is írhattam volna...egy cipőben járunk!AMIT LEÍRTÁL AZ TÖKÉLETESEN RÁM ILLIK!:(((

2010. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem nincs is igazi barátság.ez hülyeség.24 éves vagyok egy csomó barátnőm volt semelyik nem tartott ki mellettem amikor szükségem volt rá.szóval én ilyen hülyeségekben nem hiszek.
2010. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!