Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért chatel a nagy Ő?

Miért chatel a nagy Ő?

Figyelt kérdés

Két exem is csetelt mellettem. Nem értettem a dolgot, mert ugyebár ha az ember komoly kapcsolatban van, minek csetelni??

Úk azt állitották, hogy az illető csak "barát".Természetesen nem hímneművel cseteltek,hanem csajokkal...

Mi a véleményetek? Ez normális? El lehet hinni, hogy csak és kizárólag semleges témákról-pl. kvantumfizika-beszélgetnek?

Vagy lehet hogy mellettem több vasat is a tűzben tartott?


2010. máj. 16. 17:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
93%

Dettó mint az én ex barátom!

Ő is csetelt, majd másik msnt csinált amiben kb 40csaj volt!

Találtam msn beszélgetéseket ami tele volt csupa nyálcsorgató nyálas szöveggekel, és az nagy undirt keltett bennem annyira szemét volt velem szemben!

Nem tudom hogy bír ilyet csinálni, mert nem beszélgetés ez az ilyeneknek hanem csábitás, és mi lenne ha találkoznának lefeküdnének stb magyarul én meg a hülye vele lennénk!Na én kidobtam, pár évünk ennyit ért neki!Neked sok sikert!

2010. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
78%

nem normális dolog ha lányokkal csetel. mármint ha neten ismeri meg őket és velük chatel.(az más ha régi barátaival így is tartja a kapcsolatot) szerintem ez az első lépés arra ha valaki ki-ki kacsingat egy kapcsolatból. egyik exem is ezt csinálta, és én szóvá is tettem. aztán lebukott azzal is hogy társkeresőkön volt fent és lányoknak mindenféle üzenetet írt,hogy milyen szexik , milyen jól néznek ki, szeretne ismerkedni. na ott véget is vettem a kapcsolatnak.

a párodnak nincsenek rendes barátai? miért van szüksége idegen lányokra? szerintem tedd fel neki ezeket a kérdéseket. bár tudom, hogy mindig ugyanaz a válasz. hogy téged szeret és velük tényleg csak beszélget és hogy feleslegesen féltékenykedsz... de szerintem ezzel ne hagyd annyiban!

2010. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én is párkapcsolatban vagyok, mégis jól esik hogy beszélgethetek másokkal. (Fiúkkal...illetve férfiakkal:) )

A chaten nem szokás ismerkedni. Csak nagyon ronda nők illetve pasik akarnak ott társat találni.


Próbáld meg leutánozni a viselkedését lásd hogy ő mit szól ha te chatelsz. Ha neki sem tetszik, megegyezhettek, hogy egyikőtök sem csinálja.


Amíg a szemed előtt csinálja, és te bármikor bele tudsz olvasni "véletlenül" addig szerintem ne aggódj.

2010. máj. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat!

Már írtam, hogy ezek a fiukák a multté,hála égnek,szakitottam velük, mikor a dolgok kiderültek.Persze itt egyáltalán nem arról volt szó,hogy baráti csevej lett volna,sajnos rájöttem, hogy ocsmány módon át vagyok verve.

Az egyiknél az volt a legundoritóbb,hogy azt szerette volna,költözzünk össze,meg közös jövö, meg blabla...közben meg mentek a levelei oda vissza a csajoknak.A sors pikantériája: utódom is egy ilyen levelezős barátnő lett!!!Hát nem érdekes?:))Gondolta, a sok nőből majdcsak alakul vmi.Undormány!!

2010. máj. 17. 09:21
 25/25 anonim válasza:
Arra nem gondoltál még, hogy élőben lehet sose csalt volna meg és a chateléssel, levelezéssel kiélte az összes ösztönös vágyát?
2011. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!