Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért chatel a nagy Ő?

Miért chatel a nagy Ő?

Figyelt kérdés

Két exem is csetelt mellettem. Nem értettem a dolgot, mert ugyebár ha az ember komoly kapcsolatban van, minek csetelni??

Úk azt állitották, hogy az illető csak "barát".Természetesen nem hímneművel cseteltek,hanem csajokkal...

Mi a véleményetek? Ez normális? El lehet hinni, hogy csak és kizárólag semleges témákról-pl. kvantumfizika-beszélgetnek?

Vagy lehet hogy mellettem több vasat is a tűzben tartott?


2010. máj. 16. 17:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Én is msn-ezek fiúkkal, haverokkal, pedig 6 éve kapcs.-ban élek, nincs ebben semmi gáz. Ne akard láncra verni a pasikat!
2010. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
A modern világban olyan a chatelés a barátok, barátnők között,mint a telefonálás, a chat nem csak ismerkedésre való.
2010. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én párom is chatelt. Kíváncsiság, beszélgetés, információ csere. Ha csak lányokkal akar az se érdekel. Ő tudja, én nem igazán akarok bele szólni. Bízom benne.
2010. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
k. Igaz, beregeltem akkor álnéven és lebukott, mert randira hívtam.Ő azt elfogadta.Mikor rákérdeztem, azt mondta, nincs komoly kapcsolata.Ezt elfelejtettem beirni az előbb.Szerintetek ilyen felállásban mi a helyzet?
2010. máj. 16. 18:09
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
Egy kérdés: mikor te ellenkező neműekkel beszélgetsz akkor két téma kerühet nálad szóba, a kvantumfizika és a szex? Feltételezem nem. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.
2010. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha randira hívtad és bele is ment volna, meg az hogy közölte h nincs bnője, arra utal sztem h nem gondolja veled komolyan.. Mert az h beszélget csajokkal ok... De az h úgy állítja be a dolgokat h egyedülálló és találkozna a csajokkal...
2010. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocs előző vagyok, látom ez már múlt idő, két exed, akkor jó:) Szóval a véleményem ugyanaz, lehet több vasat tartottak, ha taliztak volna a csajokkal..
2010. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
és még nem hagytad ott?! szerintem sürgősen...
2010. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék. :( Nem szép dolog. Mit ér el ezzel a viselkedéssel? Semmit. Magára marad, vagy talál olyan nőt aki ezt eltűri. :(
2010. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor gőzerővel csajozik. Én dobnám. Te is láttad...nem vagy komoly kapcsolat.
2010. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!