Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért chatel a nagy Ő?

Miért chatel a nagy Ő?

Figyelt kérdés

Két exem is csetelt mellettem. Nem értettem a dolgot, mert ugyebár ha az ember komoly kapcsolatban van, minek csetelni??

Úk azt állitották, hogy az illető csak "barát".Természetesen nem hímneművel cseteltek,hanem csajokkal...

Mi a véleményetek? Ez normális? El lehet hinni, hogy csak és kizárólag semleges témákról-pl. kvantumfizika-beszélgetnek?

Vagy lehet hogy mellettem több vasat is a tűzben tartott?


2010. máj. 16. 17:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%

Ha valóban úgy történt,ahogy leírtad,vagyis randira hívtad,elfogadta és letagadta,hogy komoly kapcsolata van,akkor mégis mi is a kérdés???

Ennél egyértelműbb helyzet nincs.Vagyis szerinted ez normális?Szerinted két vasat tart a tűzbe?Szerinted a kvantumfizikáról akar majd a randin beszélgetni?

Ezeket a kérdéseket tök feleslegesen tetted fel,mert úgyis tudod a választ!

2010. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
52%

Miért ne lehetnének lány barátai? Miért ne csetelhetne?

Az én férjem is rendszeresen beszélget msn-en a nőismerőseivel, mindig megmutatja a beszégetést, ha kérem, ha nem. Nem titkol semmit sem. Miért is titkolna? Ugyanígy én sem titkolom előtte, hogy vannak fiú haverjaim, akikkel szoktam dumálni.

Én azt csinálnám a helyedben, hogy megkérném, mutasson meg egy ilyen beszélgetést, ahol kvantumfizikáról esik szó. Ha megmutatja, akkor nincs félnivalód. Ha tiltakozik, terel, akkor sáros.

2010. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
56%
Tudom, én túl öreg vagyok a 28 évemmel, de nekem már az se természetes ha vki párkapcsolatban ellentétes neműekkel chatel....
2010. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Igazatok van.Csak az a gond, hogy ő javasolta az összeköltözést,meg egyebeket.Meg hogy hótt szerelmes-mármint belém.

Ők már exek, voltam olyan hülye,hogy belemenjek,de voltam olyan okos:)hogy kidobjam őket.

És az a röhej,hogy egymás utáni 2 kapcsolat volt...talán összebeszéltek??

2010. máj. 16. 18:20
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem összebeszéltek, hanem ugyanazt a típust keresed.
2010. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

18:19

én "öregebb"vagyok nálad:)látom az megosztja az embereket..nekem se normális ez a dolog,de lehet,konzervatív vagyok, vagy nem haladok a korral...

Az a baj, hogy ezek után már nem tudok megbízni abban,ha egy hímnemű sűrű barátságot ápol egy nőneművel.(mellettem)

2010. máj. 16. 18:23
 17/25 anonim ***** válasza:
90%
Pedig azt hittem hogy a "korelnökség" tagja vagyok...:) Nem tudom, nálunk nem chatel egyikünk se egyátalán. A chat olyan "na itt aztán úgyse tudod ki vagyok, milyen vagyok igazán " jellegű, és ezt lehet szépíteni, hogy "csak" ismerős. Így meg hogy le is bukott....
2010. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

18:21


hát lehet h igazad van..de nem tudatosan!!!

gyűlölöm a hazugságot meg a ferdítést.Én ilyet sose tennék.

Állítólag tényleg sokan uazt a típust vonzzák be,pedig távol áll tőlük minden téren.Ez is egy jó kis téma lehet itt..

2010. máj. 16. 18:27
 19/25 anonim ***** válasza:
90%
Találkoznék vele, az már biztos, és a helyszínen a pirostól a liláig változna az arcszíne!XD!
2010. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ellenkező neműekkel is lehet flörtölés nélkül barátkozni.
2010. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!