SOS! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bátyámmal minden nap irogatunk(nem egy helyen lakunk) és nagyon szeretem. Ha baja van vagy ha nem tud lenni mindig szól.


De két napja nem ír nem veszi fel a telefont e-mailre se válaszol pedig mindig el lehetett érni


Sokszor veszekedtünk de akkor se hagyott még magamra soha ráadásul most nem is tettem olyat amiért haragudhatna.



Nagyon félek hogy baja esett. Mit tudok tenni?

(A bátyám nélkül nem tudom elképzelni az életem) kérlek segítsetek!



2017. máj. 9. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá pár ismerősére facebookon. Ha van lakótársa, akkor rá.
2017. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tehetem... Egyik ismerősét se ismerem név szerint vagy csak keresztnevet tudok... Meg eleve nem szereti ha másokat kérdezgetek vagy velük beszélek. De megpróbálom hátha van olyan aki segíteni tud
2017. máj. 9. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez most vészhelyzet. Vagy írj az üzenőfalára hogy nem tudod elérni és aggódsz, hátha reagál rá valaki. vagy ő ír.
2017. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha eltűnik napokra, akkor ne hőbörögjön, ha másokon keresed.

Írj rá facebookos ismerőseire, keresd meg a szomszédjait, de akár a helyi rendőröket is felhívhatod, hogy kopogjanak rá, mert napok óta nem jelentkezik.

Vagy ha elérhető távolságban lakik, akkor el is mehetsz hozzá.

2017. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!