Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek a mostohatesó...

Ti összejönnétek a mostohatesótokkal?

Figyelt kérdés

Én 16l ő 18f

Nem együtt lakunk csak minden második hétvégén találkozunk mikor apukámnál vagyok. Igazából nem régóta ismerem mert eddig ő az apukájánál élt és kb 2 hónapja költözött apukámékhoz, de nagyon szimpi :)


2017. máj. 9. 10:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Még írhatnának akik hasonló helyzetben vannak/voltak :)
2017. máj. 9. 13:25
 12/16 anonim ***** válasza:
Előbb ismerjétek meg egymást jobban. Szerintem erre nincsen recept, mert személyfüggő a dolog, ha összeilletek, bármi lehet. Én nem kapkodnám el a dolgot.
2017. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem
2017. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Csak fordított szitut ismerek, ahol egy pár szülei jöttek össze, majd szétmentek és most ki nem állhatják egymást. Közös unokáik vannak már, ráadásul még szomszédok is. Nem valami kellemes helyzet.
2017. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Uh az durva lehet
2017. máj. 9. 20:39
 16/16 anonim ***** válasza:
Kapcsolatot ne, de szex az mehet mert az csak szex.
2020. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!