Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek a mostohatesó...

Ti összejönnétek a mostohatesótokkal?

Figyelt kérdés

Én 16l ő 18f

Nem együtt lakunk csak minden második hétvégén találkozunk mikor apukámnál vagyok. Igazából nem régóta ismerem mert eddig ő az apukájánál élt és kb 2 hónapja költözött apukámékhoz, de nagyon szimpi :)


2017. máj. 9. 10:36
1 2
 1/16 anonim válasza:
94%
Hát én tudom hogy a szerelem "nem válogat" de addig ameddig nem habarodsz bele nagyon szerintem probálj meg kiszeretni belőle mert az nem lesz jó ha összejössz apukád élettársának a gyerekével. Most akkor is féltestvéred. Semmi vérkötelék de na azért érted. De lehet előbb kérdezd meg apukádat hogy ő mit gondolna erről és lehet hogy azt mondja hogy semmi para.
2017. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Jogilag és biológiailag semmi baj nincs vele, mivel egyik értlemben sincs egymáshoz közötök.

Az más kérdés, ha a "mostohatestvéri viszony" sokáig megmarad (gondolom apukád az ő anyjával él, és együtt maradnak), viszont köztetek megromlik a viszony, szakítotok, akkor abból adódhatnak később kellemetlen pillanatok. Ugyanakkor az elfojtott vonzalomból is lehet baj. Faramuci helyzet ez. Tipikusan az a szitu, ahol egy kívülálló még csak véletlenül se lehet okos.

2017. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
87%
Én biztosan hanyagolnám, bármennyire is fájna, nekem para lenne ez a helyzet.
2017. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
13 éves korom körül én is bele voltam esve a mostohabátyámba. Hál istennek elmúlt. Nem szerencsés eset... A kamasz-szerelmek jönnek-mennek, de a családi ebédek megmaradnak...
2017. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Utsó bocsi véletlenül pontoztalak le nem volt szándékos

2017. máj. 9. 10:57
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Családban marad.
2017. máj. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Direkt nem hajtanék rá. És nem is gondolnék rögtön arra, hogy mivel szimpatikus, akkor őt fogom kipécézni páromnak.

De ha spontán kialakulna valami ellenállhatatlan érzelem mindkettőnk részéről, akkor nem hiszem, hogy csak azért lemondanék róla, mert apukám aktuális barátnőjének a gyereke. Igazából semmilyen rokoni kapcsolatban nem álltok. Nem is együtt nőttetek fel. Ha apukádnak másik barátnője lesz (sose lehet tudni, hogy évek múlva mi lesz) akkor pedig még azt sem mondhatod, hogy a mostohatestvéred.

2017. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Megírom a történemet, hogy okosodj belőle kérdező.

Hasonló szituáció volt nálunk is.

Csak 1 év korkülönbséggel.

Amikor megismertük egymást akkor voltam 15, Ő 16. Utáltuk egymást, keresztbe tettünk egymásnak, beszólogattunk, stb.

Alig bírtuk egymást elviselni hétvégenként és a szünetekben.

Aztán ahogy a telt az idő, 2. év nyarán kezdtünk vonzódni egymáshoz.

Nem piszkáltuk egymást, stb.

Nyár végén, titokban, de összejöttünk.

Aztán suli, minden.

Hétvégente, titokban éjjel összebújva beszélgettünk.

Karácsonykor pedig megtörtént a dolog.

Boldogok voltunk, és jól éreztük magunkat együtt.

Aztán megromlott a viszonyunk. Szakítottunk.

Onnantól fogva pedig ciki volt egymás társasága.

Kerültük egymás társaságát, kellemetlenek voltak az összejövetelek.

Most már jól kezeljük, évente max 2x látjuk egymást, de facen szoktunk írni egymásnak.

Szóval kérdező, a mai fejemmel azt mondanám, hogy nem éri meg.

2017. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vérszerinti kötelék nincsen, így kb minden további nélkül járhatnátok.

De én nem tenném.Ha szakítotok, amire nagy esély van ilyen fiatalon egy kapcsolatban, akkor mi lesz utána?Minden egyes családi eseményen nézheted az exedet és idővel azt is, hogy viszi az eseményekre az új párját stb.Nekem ez a nagyon nem kategória.

Én inkább elfojtanám a dolgot. Valószínű csak fellángolás és pár hónap/év múlva csak nevetni fogsz ezen.

2017. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nem is nagyon ismeritek egymást, csak szimpatikus, de már arról ábrándozol, hogy összejönnél vele? :D

Mivel tesók lesztek, még ha mostohák is, ezért jó dolog, hogy kedveled, de emiatt még nem kell járnotok... Biztos vannak más szimpi fiúk is az ismerőseid között, miért pont az kéne, aki a mostohatesód? :D Hátha jó nagy balhé lesz otthon és a szüleitek is szétmennek? :D

2017. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!