Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek olyan férfiva...

Ti összejönnétek olyan férfival/nővel?

Figyelt kérdés
Akinek 44 évesen még semmilye nincs, nem tud felmutatni semmit. Nincs lakása a szülői örökölt házban él(amit 3-an örököltek meg) Dolgozik ő azzal nincs gond már 25 éve, de még sincs semmilye. A házban is régi szülői bútorokkal. Van egy autója az is 100 éves. Ennyi. Gyereke nincs, hogy arra menne el a fizetése, ami kb 120 ezer.Mást is visszatartana ez egy kapcsolattól?
2013. aug. 26. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Az én páromnak sincs semmije a 8 éven autóján és a többi testvérével majd közösen öröklendő házrészen kívül. Amikor elvált, otthagyott mindent a volt feleségének és gyermekének. Engem nem zavar ez az állapot. Dolgozik rendesen, szeret és én is szeretem. Békességben, nyugalomban élünk az én lakásomban, de eszembe sem jut bármit felemlegetni neki.
2013. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
35%
Ilyennel nem jönnék össze soha,mert tuti kihasználna előbb-utóbb..
2013. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Hát ha neked ez a fontos...

Manapság az tud valamit "felmutatni", aki másokon átgázol, törtet, behízelgi magát, összelopja a vagyonát. Inkább hozzámennék egy tisztességes munkáshoz, mint egy ilyen emberhez. A te szemléletedtől is borsódzik a hátam...

2013. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Bennem felmerül a kérdés, hogy ha nincs semmi látszata, akkor hova megy el a fizetése?

Hiszen a rezsin és az üzemanyagon kívül nincs más kiadása. Van esetleg félretett pénze? Gondolok itt esetleges káros szenvedélyekre (alkohol, játékgép).

2013. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

"Manapság az tud valamit "felmutatni", aki másokon átgázol, törtet, behízelgi magát, összelopja a vagyonát."


Miért kell mindig általánosítani?

Annyira unalmas már.....

Én fel tudok mutatni valamit (saját lakás,saját autó),mégsem gázoltam át senkin,tanultam,mellette mindig is dolgoztam,(hálát adok)van egy elég jól fizető munkahelyem,nem nélkülözök,tisztességes munkával értem el azt,amim van.....

2013. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha neked ez szamit feluletes ember vagy.

Miert fontos valamit felmutatni?

lehet o nem tartja fontosnak ezeket a dolgokat.

szem szerint en sem szeretem a ferjem meg ha egy alsoban jott hozzam lakni akkor is.

A mult lezarva a jovo nyitva a kozos jovo ebbol indulj ki nem hogy milyen van hanem milyen ember.

2013. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez így kevés információ - nem tudjuk mire ment/megy el a pénze.

Lehet, hogy alacsonyabbak az igényei (jó neki a régi kocsi, szülői ház és bútor) és inkább magasabb életszínvonalon él/élt fizetéséhez képest, spórolás helyett.

Lehet, hogy a családjában a rászorulókra költött.

Lehet, hogy felelőtlenül elverte, szórta. Lehet káros szenvedély. Lehet, hogy képtelen beosztani.

Lehet, hogy volt valami rossz befektetése, amiben elúszott a megtakarítása.

Lehet ezek bármilyen kombinációja.

2013. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lenne igazából furcsa,hogy ennyi idősen nem kötött még ki senki mellett.A többi dolog számomra nem lenne annyira komoly akadály ismerkedés szempontjából.
2013. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Engem soha nem tartott vissza ilyesmi, nem is tartana. A mai világban nem mindenkinek könnyű boldogulni. Legalább neki munkája van.
2013. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna (már ha vele egyidős lennék, mert még nem vagyok ez a korosztály). (A "semmilye" viszont már szakítóok lenne, bocs.)

Mire költi egyébként a keresetét, csak úgy gyűlik a bankban?

2013. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!