Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyannal, aki ritkán...

Járnál olyannal, aki ritkán (csak bulikban) drogozik? Amúgy hétköznap nem, dolgozik.

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 19:40
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
69%

Persze, simán járnék vele, majd megkomolyodik, én is csináltam alkalmanként, de 3 éve semmi.

27/L

2010. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:

Nála ez olyan, hogy bulikban mindig (speed, kokain, eki). Régen hetente ment bulikba (3 napig tartott egy buli). Otthon meg fű, ha épp sok gondja volt (és nem bírta (?) megoldani). Amióta dolgozik (5 éve) azóta csak buliban, nem is jár annyit el, a füvet már nem használja. De még most is ha elmegy egy buliba, úgy indul el, hogy ma nem csinál semmit, aztán persze jönnek a haverok, és ennyi volt a nagy elhatározás.

Nem érdekelne ha régen használta volna, de már tiszta...de nekem ez a néha bekólázok mert miért ne..nem tudom el tudnám-e fogadni.

2010. máj. 16. 14:52
 53/56 A kérdező kommentje:
27/L alkalmanként oké, de 10 éven át minden nap fű. péntektől vasárnapig meg egyebek...azt nem tartom annyira alkalmi dolognak. (a múltja nem is érdekel, de úgy látom még mindig nem komolyodott meg igazán. visszavett, de még nem az igazi)
2010. máj. 16. 14:55
 54/56 anonim ***** válasza:
Jaaa, így már más a helyzet, azt hittem az alkalmanként azt jelenti, hogy kb. 2 havonta. :) Így felejtős az ember!!!
2010. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
53%

Kokain? Az már nem gyenge. Semmiképpen sem. Az a baj, hogy az emberek annyira bekábulnak ezektől a szerektől, hogy ilyenkor meg neked is menne még akkor is ha szeret téged.

Szerintem inkább maradj ki ebből.

2010. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
53%
kólázgat? Az már elég durva. Szerintem hagyd a srácot...
2010. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!