Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyannal, aki ritkán...

Járnál olyannal, aki ritkán (csak bulikban) drogozik? Amúgy hétköznap nem, dolgozik.

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 19:40
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
97%
nem
2010. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
81%

Mikor összejöttünk a párommal ő is néha néha drogozott általában csak bulikban. Én megmondtam, hogy én sem teszem ő sem tegye. Nekem szerencsém volt mert hallgatott rám, és teljesen leszokott de sajna ez ritka.

Szóval inkább nem!

2010. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:

Igen, valóban vannak fenntartásaim a drogosokkal, eddig szóba se álltam ilyennel. Most ő megtetszett, normális körőlmények között találkoztam vele, utána kérdeztem rá erre. Jókat beszélgettünk, és próbáltam arra gondolni, hogy nem olyan gáz, de be kell látnom, hogynagyon gáz:S

Meg a válaszok is egyértelműek.

2010. máj. 15. 20:19
 24/56 anonim ***** válasza:
89%
Ezek szerint már meghoztad a döntést. Nem fogod megbánni, bár lehet, hogy ez nem fog soha kiderülni. De, ha a srácot "elkapja a gépszíj", akkor nemigen hozza ki belőle senki. Viszont a saját életed legalább nem fogod így arra áldozni, hogy az ő esetleges függősége miatt "feláldozd" magad.
2010. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
84%
Nem, 3év 8hónapig együtt voltam a párommal, elötte drogozott mielött összejöttünk sikerült lebeszélnem!néha sutyyóbantitokban megtette!Most hogy vége ismét rászokott!Sajnálom is és legszivesebben visszafogadnám de más okból nem!
2010. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
48%

nagyon általánosítotok.


évek óta kb havi szinten, mégsem lett gyakoribb.. és a barátnő sincs kiakadva, mert ismer.

2010. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
88%
Pontosan drogon belül mit értesz?
2010. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
61%

szerintem is utolsónál ott a pont. Attól,hogy valaki kipróbált drogokat,esetleg alkalmi szerhasználó,nem nevezném drogosnak.Ilyen alapon,aki meg alkoholt fogyaszt néha,az alkoholista...

Az sem mindegy,hogy mit,mennyit,milyen a személyisége..Ez ennél sokkal összetettebb,minthogy igen vagy nem...Ha nálad nem fér bele,ne járj vele,ne mástól kérj tanácsot ilyen téren,hiszen a Te kapcsolatod lesz,TE leszel a baránője,nem x meg y,aki válaszolt neked a gyakorikérdéseken...

2010. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
96%
NEM, teljesen elzárkózom ettől. Nálam ez kizáró ok lenne.
2010. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
34%
Nem, Sőt dohányzóval sem!
2010. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!