Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem a férjem drogozik,...

Azt hiszem a férjem drogozik, Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Segítsetek normális életünk van és nagyon szeretjük egymást mindenünk megvan az igaz sokat dolgozik éjszaka is,fehér port találtam a mosdó mellett nagyon félek mert babát tervezzünk pont ezért dolgozik sokat így mi lesz ha terhes leszek meg vele is?????????????

28L


2011. júl. 10. 11:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
kérdezz rá..
2011. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
az a hintőpor volt ...........
2011. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
nem biztos hogy drog volt. lehetett valami hintopor,vagy vmi màs. ne rogton a drogra gondolj. amugy meg ha tenyleg drogozik akkor kivan tàgulva a szeme ès fèlre beszèl.
2011. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
11%
Szoval a drogert dolgozik. Oszinte legyek? Kivagnam a porjaval egyutt. Meg csak most fognak kezdodni a bajok, gondolkozz hogy sulsz e most. Sajnos, meg elvonon is csak max. 70%-a tud leszokni.
2011. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Ha valaki kábítószerezik annak látható nyomai vannak. Zavart tudatállapot, kitágult pupillák, ingerlékenység stb... ha ezeket is tapasztalod akkor érdemes rákérdezned.
2011. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok de attól mert nem vagyok drogos tudod mi a különbség hintőpor és drog között.Csak reménykedtem hogy van itt velem egyforma és normális érzésű feleség aki aggódik a férjéért.Légyszíves a vicces szavaktól kíméljetek mert így is kikészültem.Köszi
2011. júl. 10. 12:06
 7/22 anonim ***** válasza:
*szulsz e
2011. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Te nem aggódsz, hanem paranoiás vagy, már elnézést. Biztos vagy benne, hogy különbséget tudsz tenni por és por között? Fogtál már életedben kábítószert? Nalátod... Egyébként meg a hintőpor mellett számos másik dolog is lehet, nem valószínű, hogy drog...
2011. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A fehér por milyen állapotban volt? Csak úgy, kiszórva?

Biztos vagy benne, hogy nem hintőpor?

Sokat van távol? (Pl. buli, haverok..)

Szerintem ha drogozna tuti észrevennéd. Egyrészt a testi tüneteken, másrészt olyan anyagi vonzata van annak, ha valaki rendszeresen bemákol, hogy nem lenne se pénzetek, se ékszeretek..

Kérdezz rá.

2011. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
miért nem kérdezel rá?
2011. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!