Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyannal, aki ritkán...

Járnál olyannal, aki ritkán (csak bulikban) drogozik? Amúgy hétköznap nem, dolgozik.

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 19:40
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim válasza:
36%
Most képzeld, ha gyereketek lenne néhány év múlva szép kis példát mutatna neki! A válaszom NEM!!!!
2010. máj. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim válasza:
52%
C-C-C-COMBO BREAKER! Neked kell látnod, hogy működne-e a dolog. nem más idióta válaszolókra bízni a döntést. hogyha normális, dolgozik, megbízható, ráadásul tetszik is akkor miért ne lehetne >megpróbálni?
2010. máj. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
100%
most azt mondom nem, de az a nagy büdös igazság, hogy honnan is tudhatnám, hogy nem sodródok ilyen helyzetbe...lehet hogy úgy hozza az élet, hogy lesz valaki, akinek elnézem.
2010. máj. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
25%

A 20:07-es egyike vagyok!

Kedves lepontozott válaszolótársaim!

Tegnap az első válaszok zöme 100%-nak tűnt, aztán megjelentek a "hivatásos lepontozók"!

Ne foglalkozzatok velük! Majd azok, akik kedvelik a két országos kereskedelmi TV-csatorna kibeszélő- és "problémamegoldó" műsorait, viszontláthatják őket a képernyőn! Ugyanis a mai fiatalok nagy része szerint (a többinek minden tiszteletem!)sajnos az a trendi, hogy hétvégén buli, pia, (Uram bocsá')drog! (miféle pasi az, aki nem bír meginni5-6 felest, nem szippant stb.)

Aztán férjhez mennek, megnősülnek, gyerekük születik és ott látjuk őket a tv képernyőjén, ahol azon vitáznak, ki ivott többet, kinél lenne jobb helyen a gyerek!

A problémával foglalkozzunk, ne apróságokkal!

Ide nem (csak)egyetemi tanárok, nyelvészek járnak válaszolni, hanem zömmel egyszerű emberek, ezért nézzük el nekik azt az 1-2 helyesírási hibát! No meg politikusok, akik belekapaszkodnak az apró helyesírási hibába, ,ügyesen elterelve a fő problémáról a figyelmet!(na ők lesznek azok, akik ezt a válaszomat(is) lepontozzák!)

2010. máj. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
97%

Ide nem (csak)egyetemi tanárok, nyelvészek járnak válaszolni, hanem zömmel egyszerű emberek.


Bocs az offért, de szerintem azért egy egyszerű embernek is illene helyesen használni a saját anyanyelvét, ezt általános iskolában tanítják (elvileg), az pedig mindenkinek kötelező. Gáz lenne, ha csak a nyelvészek tudnának normálisan írni.

A többi dologban egyébként egyetértek veled.

2010. máj. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
95%
Én sem az egyetemen tanultam meg helyesen írni. Az LY-t pedig már 4. osztályban tudtam korrektül használni.
2010. máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Egyszerű válasz: NEM
2010. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
63%
Nídda' lepontoznak a drogosok. de király :) Jó, hogy ennyi drogos söpredék van az országban.
2010. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Kérdező! Mindenki (droggal élők és nemélők) védi az igazát. Egy ideig lehet a szerrel együtt élni, de sajnos ez hosszútávon nem tartható fent.


Szerintem dönts az IGEN és NEM válaszok mértéke alapján. Lehet, hogy tetszik meg jó srác meg akármi, de gondolj bele, hogy azt a pénzt, amit drogra költ, azt másra is fordíthatná.

2010. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
53%

Mindegyik függővé tesz!


A kávé, a tea, az alkohol és a dohányzás, valamint az altatók és a fájdalomcsillapítók befolyásolják az agyműködést, és a pszichés függőség ismérvei közül eggyel vagy többel is rendelkeznek. Bármelyik megvonása elvonási tüneteket okoz!

Ezekre is gondoljunk ne csak a speedre, ecstasyra és a társaira.

2010. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!