Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Észre veszik ha belógunk egy...

Észre veszik ha belógunk egy 200 fős lagziba?

Figyelt kérdés
Két barátnőnk hivatalos, de mi nem :(
2010. máj. 15. 14:03
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
51%

úgy kell csinálni:

-te melyik rokonsághoz tartozol? kérdezi egy idegen,

-ééééén ? és te ?

-én a vőlegényéhez!!!

-én meg a menyasszonyéhoz!!

2010. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
58%

Most akartok életetekbe először bulizni? Azon sírsz hogy csak egy kocsma van...tizen-huszon évig megvoltál vele? Amúgy írtad hogy a te házibulidra is belógtak,azért egy esküvő és egy házibuli nem ugyanaz a szint....és gondolom te se örültél neki, és leírtad őket mindenféle tahónak. Na veletek is ez fog történni...

Könyörgöm ülj fel a vonatra/buszra menj diszkóba, ott még kur.vulni is lehet és mulató zene sincs....

Annyira csóró,ingyenélő sz.ar te se lehetsz hogy nemtudsz kifizetni egy vonatjegyet,egy 300Ft-os disco belépőt,és 2000Ft piára. Ennyit havonta egyszer- kétszer kibírsz,és nem kell égetni magad meg nem hívottként egy esküvőn.

2010. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
62%
Úgy látom itt mindenkit lepontoztak, aki azt mondta ez taplóság! Nem baj, szerintem is az! Őszintén szólva, ha két embernek megengedem, hogy bejöjjön bulizni az esküvőmre, mi a biztosíték arra, hogy nem jön még kettő, majd még kettő, és végül olyan emberek lesznek szinte csak, akikről azt sem tudom kicsodák. Az esküvő egy olyan családi esemény, amin én nem látnék szívesen hívatlanokat, és bizony lehet ki is penderíttetném őket rövid úton. Ha valaki nem tudja megérteni, hogy ez ZÁRTKÖRŰ rendezvény, azt csak sajnálni tudom, de tényleg iszonyat vastag bőrnek kell lennie az ember képén, hogy pont egy lagzira képes legyen belógni! Megtehetitek, lehet hogy olyan párral találkoztok, akit ez nem zavar, viszont ne adja Isten, hogy olyan legyen az ara, mint amilyen én lennék ilyen helyzetben! Márpedig a pár mindig tudja kiket hívott meg, és szerintem nincs olyan hogy ne tűnjetek fel egy idő után.
2010. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
83%

Soha, mindenki részeg egy óra múlva!

Volt olyan ismerős, aki rendszeresen járt potyázott az ételből.

2010. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
63%
Tesómék esküvőjére is belógott 1 srác meg 2 csaj, egyszerre kiszúrták őket, ki is lettek rakva.
2010. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy végül belógtatok? :)
2010. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Na belógtatok végül?
2010. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
szerintem belógtak,ezért még szunyálnak
2010. máj. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Nem lógtunk be, megkérdeztük és megengedték. :) De nem ettünk egy falatot sem és nem ittunk egy kortyot sem, pedig azt is engedték volna.
2010. máj. 16. 19:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!