Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Észre veszik ha belógunk egy...

Észre veszik ha belógunk egy 200 fős lagziba?

Figyelt kérdés
Két barátnőnk hivatalos, de mi nem :(
2010. máj. 15. 14:03
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Hát elmennénk mi, de egy db kocsma van az egész faluban :D
2010. máj. 15. 14:38
 22/39 anonim ***** válasza:
69%
Nos, ezt nem mionden esetben tehetik meg a pincérek, nálunk pl. egy étteremben volt a lakodalom, minden üveg italt, mielőtt kivitte a pincér, bemutatta az egyik családtagnak (aki szervezte az egészet, maga is szállodaigazgató), és striguláztak. A végén pontos elszámolás volt, nem próbálták meg kockáztatni a pincérek az állásukat.A házibuli teljesen más, bár hívatlanul én oda se mennék.De ez nevelés kérdése, gondolom, benneteket így neveltek, másokat meg másképp. A fiatalok nagy része nem potyaleső.Szerencsére.
2010. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
69%
Akkor menjetek a szomszéd városba.
2010. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
86%
Én voltam olyan lagziban, ahol besétált éjfél után egy krapek. Vittek neki vacsorát utána még csomagoltak is útravalót. A végén kiderült, mindkét rokonság azt hitte, a másikhoz tartozik. Olyan lazán viselkedett, senki nem gyanakodott :)))
2010. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
82%
A menyasszony és a vőlegény mindenkit ismer. Barátnőitekre nézve is ciki lenne,esetleg kérdezze meg a két lány nem vihetnének-e titeket is?
2010. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
78%

Fejér megyei esküvő?mert én ma egy fejér megyei esküvőre megyek.

20/L

2010. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
64%
hányan mennétek? Amúgy tök szemétség lenne, és a párnak sem lesz kellemes
2010. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudok mást mondani... szánalmasak és pofátlanok vagytok... Az ilyen emberek miatt mondják a vidéki emberekre, hogy paraszt!!
2010. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
30%

Ugyan, ugyan! Ez lenne a legnagyobb pofátlanság? Nem hiszem. Ne vegyétek már le a fejüket!


Két fiatal jól akarja érezni magát, és senkinek nem ártanak vele. (Kivéve, ha megeszik valaki vacsoráját:))


Viszont, ha hozzájárulnak a jó hangulathoz (tánc, mókázás, jókedv), akkor még hasznukat is látja az ifjú pár. Aztán lehet sűrűn elnézést kérni tőlük:)

2010. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
66%
Azért egy lagzi mégsem egy nyilvános focimeccs. Bármikor, bárki kiszúrhat benneteket. Akkor mit mondanátok?! A reakciók kiszámíthatatlanok, ezért nekem eszembe sem jutna ilyen kóklerkedés.
2010. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!