Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Észre veszik ha belógunk egy...

Észre veszik ha belógunk egy 200 fős lagziba?

Figyelt kérdés
Két barátnőnk hivatalos, de mi nem :(
2010. máj. 15. 14:03
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem is azonnal vennék észre, akkor később a videofelvételről, vagy valamelyik fotóról úgyis feltűnne az ifjú párnak. Na akkor sem lennék a helyetekben, mikor erre rákérdeznek utólag.
2010. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
89%
Én tutira észrevenném, azt akit nem hívtam volna meg,a lagziban és ott van.És elég búnkó dolog,de merész ötlet:)!
2010. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
89%
Figyu. Nem lenne egyszerűbb, ha megbeszélnétek az ijfú párral, hogy nem akartok pofátlanok lenni, de a vacsi utáni buliba bemehetnétek-e? Szerintem ők erre nem modnanának nemet, nektek meg nem kéne bújkálni, esetleg lebukni és szégyenkezni. Még a buli hangulatotok is sokkal jobb lenne így. Tisztán.
2010. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
66%

Hát elég vastag bőr kell, hogy legyen az arcán annak, aki ilyet képes megtenni. Gondolj bele, te hogyan fogadnád, ha az esküvődre (ami nyílván életed legyszebb napja) odaállítana két meghívatlan fő -a már így is népes társaságba,- hogy ingyen élőszködjön rajatok? Mert ez az, élősködés....ráadásul elég durva!

Én nem tenném, de te tudod, vagyis ti tudjátok! Viszont, hogy a kérdésedre is válaszoljak, ha a későbbi órákban mentek talán nem veszik észre, bár ha jobban belegondolsz... Mindenkinek megvan a helye, hogy hol ül, ha éppen nem táncol, mégis kinek a helyére ülnélnétek le, bízva benne, hogy végigtáncolja az estét, tán az ifjú pár helyét foglalnátok el? Jó, vándorolgatnak ilyenkor már a vendégek, hol ezzel, hol azzal beszélgetnek, de valakinek biztosan feltünne a dolog.

2010. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
73%

Én vagyok az őszi esküvős! Ugye nem hozzánk szeretnétek??? :D


Amúgy meg utolsónak igaza van, ha tőlünk kérdeznének ilyet, úgyis azt mondanám, hogy okés, és nincs különösebb oka, csak mondjuk, hogy több vacsira nem akartunk/tudtunk áldozni.

2010. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Neeem, ez ma lesz :D Köszi a válaszokat, igazatok van utolsó kettő,ezt tesszük majd :)
2010. máj. 15. 14:24
 17/39 anonim ***** válasza:
87%
Sztem, ha be akartok menni, kérd meg a meghívott haverodat, hogy beszéljen az ifjú párral, hogy csak a bulira engedjenek be. Egyébként én észrevenném, ha én lennék az ara.
2010. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
14:19 Engem nem érdekelne, az én házibulimba is állítottak már be úgy, hogy nem voltak meghívva, ráadásul tizen jöttek :D Te őszi esküvős meg vigyázz a piákra. Elég sok pincért ismerek, és ugye hívják őket lagzikba. Hát nekik az a hobbijuk, hogy versenyeznek ki tud több piát elrakni. Szerintem ez a bunkóság, nem pedig az, hogy táncolni akarunk egyet :)
2010. máj. 15. 14:30
 19/39 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk csak 100 fős lakodalom volt, de ülésrendet kellett készíteni, hogy egymást nem kedvelők ne kerüljenek egy helyre. Azonnal feltűnt volna, ha hívatlanul jött volna be valaki. A parazitákat sehol nem látják szivesen, ha bulizni akartok, menjetek egy szórakozóhelyre, és fizessétek a fogyasztásotokat. Nálunk egy fő ellátása (vacsora, italok, éjféli menü stb. 12 ezer Ft-ba jött ki. Nem szivesen vendégelnék meg bulizni vágyó hívatlan ismeretleneket ennyi pénzért.Ha menni akartok, hívassátok meg magatokat, bár én ezt sem tartom helyesnek, vigyetek fejenként minimum 20 ezer Ft nászajándékot, aztán lehet bulizni.Bár az esküvő elsősorban a fiatal párról szól!
2010. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
72%

Már nem is azért, de ti nem buliba mentek, hanem egy ESKÜVŐRE!!! Undorító, primitív dolog hívatlanul beállítani... ha annyira jóbe lennétek az ifjú párral már rég megbeszélhettétek volna velük, hogy mondjuk a vacsin nem szeretnétek zavarni, de később szeretnétek együtt örülni velük...

Dehát így... ma már eszedbe ne jusson zavarni őket egy ilyen ötlettel...

Ha bulizni akarsz menj el egy retros diszkóba...

Hihetetlen, hogy lehetnek ilyen pofátlan emberek....

2010. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!