Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne felhoznom a...

Hogyan kéne felhoznom a témát, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés
A fürdőszobában tartom a hajkefémet, mert mindig ott fésülködöm. Egy ideje megfigyeltem, hogy nem csak az én hajszálaim maradnak benne rendszeresen, tehát más is használja. Ez baromira nem higiénikus és mivel az enyém a fésű, ezért úgy érzem jogom van csak nekem használni. A nevelőanyámnak van egyedül olyan haja, amit láttam benne, de nem tudom mit kéne mondanom, amivel kedvesen rávezetném a dologra.
2017. ápr. 30. 11:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Vegyél neki egy ugyanolyat... hátha akkor azt használja.
2017. ápr. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

Tudod mi a győztes és vesztes gondolkodásmódjában a különbség?


A győztesnek minden problémára van egy megoldása, a vesztesnek minden megoldásra van egy kifogása.


... és ezzel túl is tárgyaltuk ezt az orbitális "problémát"!

2017. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%

De miért olyan ciki erről szólni?

Engem kamaszként sose zavart a közös fésű, bár otthon úgy alakult, hogy volt mindenkinek saját (én hajkefés vagyok, anyám inkább fésűs), de pl. utazásnál, ha rokonhoz mentem vagy hasonló, sose vittem magammal, hogy ott úgyis van.

15-16 lehettem, a húgomék anyja simán rászólt, mikor náluk voltam, hogy legközelebb ha lehet, hozzak magammal sajátot, mert ez mennyire nem jó, hogy az övékét használom. Nem volt ez akkor sem sértődés tárgya, pedig hisztis kamasz voltam. Megtanultam, hogy van, akinek ez érzékeny dolog.

Normális hangnemben te is nyugodtan közölheted, hogy szeretnéd, ha nem használná a tiédet. Nem kell indoklás, meg kamuzás, hogy mert ilyen-olyan a hajad vagy a hajkeféd.

2017. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Vidd be a ki***** fésűt a ki***** szobadba. Vagy nyisd ki a ki***** szádat és szólj neki.
2017. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Beszélek vele.
2017. ápr. 30. 12:50
 16/16 anonim ***** válasza:
48%

És ehhez tizenx vélemény kellett? Hány éves vagy, öt?

Dedos...

2017. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!