Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne felhoznom a...

Hogyan kéne felhoznom a témát, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés
A fürdőszobában tartom a hajkefémet, mert mindig ott fésülködöm. Egy ideje megfigyeltem, hogy nem csak az én hajszálaim maradnak benne rendszeresen, tehát más is használja. Ez baromira nem higiénikus és mivel az enyém a fésű, ezért úgy érzem jogom van csak nekem használni. A nevelőanyámnak van egyedül olyan haja, amit láttam benne, de nem tudom mit kéne mondanom, amivel kedvesen rávezetném a dologra.
2017. ápr. 30. 11:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Beviszed a szobádba a fésűt azt amikor fésülködsz meg kiviszed. De bonyolult tényleg. A célzás meglesz de legalább senki nem sértődik meg.
2017. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy ha beviszem a szobámba nem használja, de az a baj, hogy semmit sem hagyhatok a fürdőszobában és a szobám nem raktár. Élni szeretnék nem gyűjtögetni.
2017. ápr. 30. 11:21
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

"kérlek ne használd a fésűmet"

Annyi életképesség van ma az emberekben, hogy az elképesztő...

2017. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem életképtelen vagyok... Egyszerűen kíváncsi voltam lehet e ennél kevésbé konkrétan közölni... Kövezz meg nyugodtan.
2017. ápr. 30. 11:32
 5/16 Djjjozsiiiii ***** válasza:
89%

Ha hagyod hogy a dolog elharapózódjon, akkor menthetetlen lesz a dolog. Együttélés akkor lesz boldog és harmonikus, ha megbeszéled a dolgokat amik zavarnak.

Vegyél neki egy fésűt ajándékba, és mondd neki.

"Szia _____, nem szeretnélek megbántani, de láttam használod a fésűmet. Ez ajándék tőlem. Kérlek ezt használd. Eléggé zavar, hogy az enyémet használod. Remélem nincs harag?"

Jó fej is voltál, és tudtára adtad mi zavar.

2017. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
"Gizi, te szoktad használni a hajkefémet? Kérlek, ne tedd, mert én ezt így nem tartom higiénikusnak. Ha neked nincs, gyere, vegyünk egyet!"
2017. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyébként az is felmerült bennem, hogy vegyek neki és adjam oda, csak az a vicc, hogy az enyém mellett ott van még 2 másik is, szóval az sincs, hogy neki ne lenne saját...
2017. ápr. 30. 11:57
 8/16 mantis religiosa ***** válasza:
69%
Ijessz rá a vasárnapi ebédnél! Vakard sokat a fejed, majd csak úgy mellékesen jegyezd meg, hogy valószinüleg összeszedtél valamilyen bőrbetegséget, mert ÁLLANDÓAN viszket a fejed, és hullik a hajad, úgyhogy a jövő héten el mégy a bőrgyógyászhoz. Ez lehet egy kamu telefonbeszélgetés is amit " véletlenül " meghall. Garantáltan többet az életben nem fogja még kézbe venni sem a fésüd, nem hogy fésülködni azzal. :-)
2017. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki egyet ajándékba (esetleg valami csomag részeként). Addig meg hordd be a szobádba. Egy hajkefétől nem lesz lom a szobádban, nyugi.

Ha nem tudod nyíltan közölni vele, akkor szerintem ez a leglogikusabb.

2017. ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Van fésűje, csak az enyém mellett több darab van letéve, de szerintem neki van még külön is máshol. Az enyém a legjobb minőségű, pont azért vettem, de ez is 1500 ft, ha akarna, vehetne másikat.
2017. ápr. 30. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!