Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a nőnek (volt...

Mit mondjak a nőnek (volt párom új barátnője), hogy ne sértsem meg, de azért megértse a dolgokat?

Figyelt kérdés

A nőről annyit kell tudni, hogy van egy kislánya, aki annyi idős mint a mi lányunk. Az exem eddig heti többször látogatta a kislányt, amikor ráért, de heti minimum 3x.

A nő gyerekének az apja külföldön van, és ő csak 6 hetente jön haza 7 napra, és csak 6 hetente látja a kislányt.

Most azt találta ki, hogy az exem csak 2-3 hetente 2 napra vigye el a kislányt, mert akkor több idejük marad hármasban.

A saját lányát a mi lányunk ellen uszítja (ezt az exem is mondta, nem csak a kislány).


Nekem nagyon elegem van a nőből, de eddig nem akartam neki szólni. Ha egyszer az exem hetente többször látni akarja a gyerekét, ő miért akarja ezt megritkítani?


Elhiszem, hogy engem nem szeret, mert jóba vagyunk az exemmel. (Mikor a kislánynak este 10kor 39 fokos láza volt, őt kértem meg, hogy vigyen el az ügyeletre. Itt lakik 2 lépcsőháznyira, beszéltük is aznap, ha belázasodik szóljak neki, és megyünk az orvoshoz)

De a kislánynak miért akar ártani?


A volt párom amúgy soha nem hallgatna rá, neki a kislány az első nem a barátnője... Csak a kislány rosszul éri magát, hogy őt nem látja ott szívesen a nő.


2014. máj. 26. 18:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon remélem az exed olyan is marad amilyen volt a kislányhoz.idióta nőt sikerült kifognia.A világért meg ne sértsd!!ha nagyon nem bír magával vágd ugy pofán mig él el ne felejtse hol a helye!lányod után a 2dik!!
2014. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem szeretném megpofozni, csak finoman közölni vele, hogy maga alatt vágja a fát.

Célozgatott rá az exem, hogyha ez a nő közé és a gyermeke közé akar állni, inkább elhagyja.

2014. máj. 26. 18:59
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem kell vele beszelned. Ez ket emberre tartozik: rad es a gyereked apjara. Vele beszelsz, o majd eldonti hogy mit akar. A baratnovel felesleges beszleni.
2014. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Csak rossz nézni a kislányt, nem szeret az apjához menni, mert ott lakik a nő a lányával.

Mindig azt kéri, jöjjön át az apja, legyenek itt (ilyenkor én elmegyek barátnőzni, anyukánéhoz) vagy menjenek el a másik mamához, csak a "mostohaanyujával" ne kelljen találkozni.

Érzi a kislány, hogy a nő nem szereti, a kislány sem szívesen játszik vele.

2014. máj. 26. 19:11
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A bnő majd jól megszívja anélkül is, h bármit is tenned kellene. Nyugi.
2014. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd veszed elő, csak olaj lesz a tűzre.

Hogy mondhatod, hogy jó viszonyban vagy az exeddel, ha ilyesmit nem tudtok megbeszélni? Vele kellene erről elbeszélgetni és közös nevezőre jutni, hiszen ő a gyerek apja. Aztán majd ő beszél a barátnőjével erről.

2014. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Es mi ezzel a baj? Ha az apat ez nem zavarja, akkor lehetnek nalad egyutt. Majd ha zavarja, akkor kirakja a not. ENnyi.
2014. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk az exemmel erről. A kislány kérte, hogy beszéljek a "mostohaanyucival", hogy legyen vele kedvesebb.
2014. máj. 26. 19:18
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 5-ösnek igaza van. El fog rendeződni magától.
2014. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kislány mondta, hogy ezt csináld, akkor sem jó ötlet. Ezt neked és a volt párodnak kell megoldani, az új barátnővel pedig a volt párodnak kell lerendezni. Mert semmi jó nem fog kisülni belőle.
2014. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!