Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a nőnek (volt...

Mit mondjak a nőnek (volt párom új barátnője), hogy ne sértsem meg, de azért megértse a dolgokat?

Figyelt kérdés

A nőről annyit kell tudni, hogy van egy kislánya, aki annyi idős mint a mi lányunk. Az exem eddig heti többször látogatta a kislányt, amikor ráért, de heti minimum 3x.

A nő gyerekének az apja külföldön van, és ő csak 6 hetente jön haza 7 napra, és csak 6 hetente látja a kislányt.

Most azt találta ki, hogy az exem csak 2-3 hetente 2 napra vigye el a kislányt, mert akkor több idejük marad hármasban.

A saját lányát a mi lányunk ellen uszítja (ezt az exem is mondta, nem csak a kislány).


Nekem nagyon elegem van a nőből, de eddig nem akartam neki szólni. Ha egyszer az exem hetente többször látni akarja a gyerekét, ő miért akarja ezt megritkítani?


Elhiszem, hogy engem nem szeret, mert jóba vagyunk az exemmel. (Mikor a kislánynak este 10kor 39 fokos láza volt, őt kértem meg, hogy vigyen el az ügyeletre. Itt lakik 2 lépcsőháznyira, beszéltük is aznap, ha belázasodik szóljak neki, és megyünk az orvoshoz)

De a kislánynak miért akar ártani?


A volt párom amúgy soha nem hallgatna rá, neki a kislány az első nem a barátnője... Csak a kislány rosszul éri magát, hogy őt nem látja ott szívesen a nő.


2014. máj. 26. 18:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
5ös vagyok: a lányodnak magyarázd el, h majd apa elrendezi és ne foglalkozzon vele, egyenlőre a bnő még nem mostoha anyuci. Persze ne ilyen nyersen, de bizti megtalálod módját, h hogy csináld.
2014. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor csak várjak, míg a barátnő annyira messzire megy el, hogy az exem kiteszi a szűrét?

2014. máj. 26. 19:33
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Vagy kiteszi a szűrét, vagy nem. Egyáltalán nem olyan biztos az, sajnos.

Ha ki is teszi, addig még sok idő eltelhet, addig szenvedjen a kislány az apja hiányától?

Szerintem akkor is tisztázni kell ezt az egészet az apukával és neki leállítani a barátnőjét.

2014. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Csak idő kérdése, hogy az apa számára kiderüljön, hogy a barátnőnek nem ez az egyetlen emberi gyengesége, és a kapcsolat összedől.
2014. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha exanyuka szól apunak, h állítsa le a bnőjét, akkor két tűz közé kerül, holott infók alapján apuka így látja mi az ábra, és eszébe sincs hanyaholni a kislányt. Kérdező, szerintem bizd exedre, és magyaráud el a lányodnak, és ennyi.
2014. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én azt tenném, hogy amikor legközelebb jön az exem akkor a kislány jelenlétében mondanám neki, hogy a lányunk erre kért, de én nem szeretnék beleavatkozni a párkapcsolatodba, kérlek oldjátok meg közösen. Aztán majd találja ki az exed hogy mi legyen. Lényeg, hogy érti a problémát nem téged fog okolni, de én kimaradnék belőle mindenki számára egyértelműen.
2014. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
21%

Nem a nővel kell beszélni, hanem az exedde, mert ez nem a nőre tartozik.


Tudod, mi a gáz? Hogy te mindig a gyereket tolod magad elé pajzsul, hogy visszakapd a pasidat. Ami lgalább akkora szenyóság, mint amit szerinted a nő művel a gyerekeddel.



Henry James: Maisie tudja


Tessék szépen kikeresni a könyvtárból és elolvasni! Jót tenne!

2014. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18: menj máshová eszelős elméleteket tartani! Eddig is jól el volt ez a topik ilyenektől!
2014. máj. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!