Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan ordibált össze a párom?

Jogosan ordibált össze a párom?

Figyelt kérdés

Az előbb elkezdett velem ordibálni a párom. Mondta, hogy hétvégén csinálják a kocsit a haverjával (vmi a kipufogóval van) Én mondtam, hogy jobb lenne szerelővel csináltatni, nehogy még nagyobb baja legyen.(nem állunk túl jól anyagilag, de azért..) Erre elkezdett velem ordítani. Én meg csak pislogtam, sírhatnékom lett. Fel sem fogtam mit mond, csak, hogy, hogy mondja. Bementem a másik szobába, mondtam, hogy velem ne beszéljen így. Majd rá 20 percre bejött, hogy mehetünk, mit tudom én hova. Mondtam, hogy kérjen bocsánatot, nem beszélhet így velem. Azt mondta, ha én beszélhetek ilyen hülyeséget, akkor van. És kiment. Engem meg elkapott a sírás. Tényleg jogos?

22/L


2010. máj. 14. 09:31
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jár a bizalom,h hátha megváltozik,de magunkból azért ne csináljunk lábtörlőt!
2010. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
de legalább igazam volt, mert az autót nem tudták megcsinálni. Nagy duzzogva kinyögött egy bocsánatot, és ennyi. Egyenlőre még látja rajtam a sértettséget.
2010. máj. 15. 19:34
 33/36 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon neki mi járna a tévedésért?
2010. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
:) Ja, ordibálhattam volna egy sort, amiért nem tudták megcsinálni. Végül is beszélünk, de nem hajlandó erről a dologról beszélni. Szóval még haragszom rád van.
2010. máj. 15. 20:31
 35/36 anonim ***** válasza:
Azért hülyézd egy darabig:D
2010. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Már megvolt. :) Csak úgy, mintha nem történt volna semmi, odajött, puszi...Akkor mondtam Neki, hogy Te tiszta hülye vagy.
2010. máj. 15. 20:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!