Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan ordibált össze a párom?

Jogosan ordibált össze a párom?

Figyelt kérdés

Az előbb elkezdett velem ordibálni a párom. Mondta, hogy hétvégén csinálják a kocsit a haverjával (vmi a kipufogóval van) Én mondtam, hogy jobb lenne szerelővel csináltatni, nehogy még nagyobb baja legyen.(nem állunk túl jól anyagilag, de azért..) Erre elkezdett velem ordítani. Én meg csak pislogtam, sírhatnékom lett. Fel sem fogtam mit mond, csak, hogy, hogy mondja. Bementem a másik szobába, mondtam, hogy velem ne beszéljen így. Majd rá 20 percre bejött, hogy mehetünk, mit tudom én hova. Mondtam, hogy kérjen bocsánatot, nem beszélhet így velem. Azt mondta, ha én beszélhetek ilyen hülyeséget, akkor van. És kiment. Engem meg elkapott a sírás. Tényleg jogos?

22/L


2010. máj. 14. 09:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
18%

Örüljetek neki,hogy ennyi a problémátok. Nem kell mindent mellre szívni, legközelebb,ha ordít hagyd ott lenyugszik és utána beszéljétek meg. Az,hogy ordítotok egymással nem megoldás.

Szeresd és ő is szeressen..én elkövettem ezeket a hibákat és elvesztettem a legfontosabb embert a világon:'(

2010. máj. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
de nem lehet vele beszélni azóta sem. azt mondta bocsánatot sem kér, mert megérdemeltem, nehogy már ő szégyellje magát. ez már nem az első eset volt.
2010. máj. 14. 09:38
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy helyről jöttetek, nyilván az ő családjukban annak jutott több kaja aki hangosabban ordított..


Erre ennyi a magyarázat..


neveld meg, vagy szokj hozzá, vagy rúgd ki..


Én a napokban fogom elhagyni a nőmet 10 év után, mert már csak akkor vagyok fontos ha lóvé kell, de ha nekem kell egy apróság az teljesíthetetlen meg oldjam meg magamnak..


unom...

2010. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem volt jogos, és ezt ő érzi belülről. Vigasztalásul, néha én is ordítozok és igazságtalan vagyok párommal, akit borzasztóan szeretek, de néha egyszerűen kijön. Ilyenkor csakis saját magamat utálom, nem őt, de egyszerűen nem tehetek róla, nem tudom visszafogni magam. Magamban ezerszer bocsánatot kérek tőle, de hangosan csak duzzogok és ki nem mutatnám, mennyire szégyellem magam. Nem akart bántani téged, nem tehet róla, hogy ilyen a természete. Rá se ránts, felejtsd el a kitöréseit.
2010. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
64%

Akkor sem lehet ordítással megoldani mindent. Erre én is rájöttem én most a párod szempontjából látom,mert én is ilyen voltam. Ki kell deríteni az okát,hogy miért ennyire ideges. Bocsánatot fog kérni,ha szeret, de csak magától ha kényszeríted akkor nem.

Első voltam.

2010. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
63%
Ilyenkor nem sírni kell.Tudod mikor hagynám hogy ordítson velem.Főleg hogy csak jót akartál.Én biztos leordítottam volna a haját és elküldtem volna melegebb éghajlatra a kipufogójával együtt.
2010. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
hogy neveljem meg? már nem gyerek. 26 éves. Eddig nem volt ilyen, mióta összeköltöztünk, kb egy fél éve, azóta ilyen. Már többször kiabált apróságokért.
2010. máj. 14. 09:40
 8/36 anonim ***** válasza:
09:40-es Fiú vagy vagy lány?
2010. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Sokan még 30 évesen is ovodások...


A kor nem jelent semmit..

2010. máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem ,nem jogos!Gondolom,nem ez a mindennapi habitusa,különben nem kaptad volna fel te is a

vizet.Nem lehet,h ő is kicsit idegesebb a rossz autó miatt,és ő is spórolni akart azzal,h megcsinálja szerelő nélkül,te meg pont ebbe kötöttél bele?Lehet,h őt is ez mozgatja,csak elbeszéltek egymás mellett.Nálam az mindig beválik,ha ilyenkor hagyom az egészet,nem feszegetem....duzzogok,de nem provokálom...és 1-2 nap múlva amikor már jobb kedvünk van teljesen ártatlanul,kedvesen elmondom neki,h én ezt és ezt, ezért meg ezért mondtam és szetm nem volt igaza,vagy felfújta.Még nem volt olyan ,h ne értte volna meg.De az ordibálás nálam is nagyon kiveri a biztosítékot!Én sem szoktam,és nem is tűröm!Fel a fejjel,egy kis idő,és lecseng,csak ne dacoljatok,az csak még rosszabb vért szül.

2010. máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!