Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan ordibált össze a párom?

Jogosan ordibált össze a párom?

Figyelt kérdés

Az előbb elkezdett velem ordibálni a párom. Mondta, hogy hétvégén csinálják a kocsit a haverjával (vmi a kipufogóval van) Én mondtam, hogy jobb lenne szerelővel csináltatni, nehogy még nagyobb baja legyen.(nem állunk túl jól anyagilag, de azért..) Erre elkezdett velem ordítani. Én meg csak pislogtam, sírhatnékom lett. Fel sem fogtam mit mond, csak, hogy, hogy mondja. Bementem a másik szobába, mondtam, hogy velem ne beszéljen így. Majd rá 20 percre bejött, hogy mehetünk, mit tudom én hova. Mondtam, hogy kérjen bocsánatot, nem beszélhet így velem. Azt mondta, ha én beszélhetek ilyen hülyeséget, akkor van. És kiment. Engem meg elkapott a sírás. Tényleg jogos?

22/L


2010. máj. 14. 09:31
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
83%
Ne kiabáljon semmiért se, vagy csak indokolt esetben. (a leírt eset nem az) Én nő vagyok, néha elkezdek "hisztizni" , és nagyon látom a páromon hogy jön a gőz a füléből, de nyugodtabb próbál lenni. Ha meg kiabál már az istenadta, akkor kérjen legalább bocsánatot , ez a minimum!! Nehogy úgy vegye, hogy egy odalökött "menjünk" az bocsánatkérés!!
2010. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
33%
lány
2010. máj. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Nézőpont 1: Bár én fiú vagyok, mégis azt gondolom, hogy a sértéseket (pláne ezt) nem sztrájkkal, meg durcával kell megoldani. Egy izmosabb saller helyreteszi, vagy ha ennek nem vagy híve, akkor tárgyilagosan, határozottan mondd meg neki, hogy nem a valagából rángatott ki, te csak jót akartál.

Nézőpont 2: másrészről ha ő azt akarja (bármilyen okból kifolyólag), hogy ők szereljék meg (mert értenek hozzá, mert közben hülyülnek vagy söröznek, vagy csak épp a pénz miatt), nem kell látszólagos jószándék mögé bújva felesleges kérdéseket feltenni, pláne ilyet. Miért? Mert ezzel azt vetíted előre, hogy ő vagy a haver dilettáns.

Ezzel csak azt akartam írni, bőven többesélyes ez az egész most.

2010. máj. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 9:40-es. Én is hasonló vagyok mint te, de engem elhagytak emiatt...neked hogy megy a kapcsolat?? vagy partner kérdése tényleg?
2010. máj. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Költözés után sokan megváltoznak...az már egy teljesen más élethelyzet...egy pasiban nagyon sokminden megváltozik,átértékelődik ilyenkor.Ha ilyen apróságokon ennyire ki tudtok bukni,akkor le kell ülnötök és megbeszélni ezt az egészet,nincs e vmi más,sokkal komolyabb dolg a háttérben.És el kell mondanod,h neked ez így nem jó,veled ne kiabáljon,vagy ne csodálkozzon,ha ugyanazt kapja vissza.De muszáj megbeszélni,a halogatás,csak rosszabbá teszi.És lehet,h ő észre sem veszi,h változott,lehet,h az a tipus,akivel ezt meg kell beszélni.és 26 évesen már valóban nem gyerek,de még nincs is olyan tapasztalata az életből amivel egy ilyen párkapcsolatot kezelni tudna...mint a mellékelt pl mutatja.Beszélni kell...sztem.Ha meg nem akar,akkor te is nyugodtan rácsaphatod az ajtót 1X,2X .De most hagyd egy kicsit békén.Sztem :)
2010. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
64%
Mi nők sosem fogunk úgy érteni ezekhez a dolgokhoz mint ők-legalábbis ők úgy gondolják. így nem érdekli őket a véleményünk... Ez volt a gond.
2010. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolat egyik leglényegesebb pontja az egymás iránti KÖLCSÖNÖS tisztelet. Ha ezt az egyik fél nem adja meg, ott komoly gondok vannak. Én lehet h veszekszek a párommal, elmondom ha valami nem tetszik, de h ordítozzak vele? Soha. Ő viszont úgy, ha baja van elmondja, szócsatázás stb, de egyszer nem engedte még meg magának h ordítozzon velem. Ki is buknék mert én mindent megteszek érte, egyáltalán nem érdemelném meg. És sztem ezt te sem érdemled meg!! Vagy nagyon el vagy nyomva a kapcsolatba, vagy túl sok mindent ráhagysz. Most hagyd a fenébe a dolgot, de ha megint ordítozna veled mondd neki h ordítozzon inkább a haverjával, de ne veled, mert te ezt nem vagy hajlandó eltűrni nő létedre. Állj ki magadért, más nem fog helyetted!!!!

22/L

2010. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Elég beszédes, hogy az összeköltözésetek óta viselkedik így .... talán nem kellett volna. Nem ? Egyébként pedig ennyiből én nem tudom megítélni, hogy jogos volt e. Lehet hogy ő is és a haverja is hozzáértő . Az én férjem nagyon ért a mi kocsinkhoz ,de tudja, hogy mikor van szükség szerelőre. Nem lehet, hogy nálatok is ez van?
2010. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Azóta próbáltam megbeszélni, de kaptam még egy sort. Mondta, hogy, ha ilyen lesz velem, itt hagyom. Annyit mondott, hogy kit érdekel. Máskor, meg így szeretlek, úgy szeretlek. nem értem mi van.
2010. máj. 14. 10:15
 20/36 A kérdező kommentje:
A párom haverja esztergályos, ő meg lakatos. nem hiszem, hogy ért hozzá, eddig mindig szerelő csinálta az autót. Mindegy, majd lesz valami.
2010. máj. 14. 10:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!