Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan ordibált össze a párom?

Jogosan ordibált össze a párom?

Figyelt kérdés

Az előbb elkezdett velem ordibálni a párom. Mondta, hogy hétvégén csinálják a kocsit a haverjával (vmi a kipufogóval van) Én mondtam, hogy jobb lenne szerelővel csináltatni, nehogy még nagyobb baja legyen.(nem állunk túl jól anyagilag, de azért..) Erre elkezdett velem ordítani. Én meg csak pislogtam, sírhatnékom lett. Fel sem fogtam mit mond, csak, hogy, hogy mondja. Bementem a másik szobába, mondtam, hogy velem ne beszéljen így. Majd rá 20 percre bejött, hogy mehetünk, mit tudom én hova. Mondtam, hogy kérjen bocsánatot, nem beszélhet így velem. Azt mondta, ha én beszélhetek ilyen hülyeséget, akkor van. És kiment. Engem meg elkapott a sírás. Tényleg jogos?

22/L


2010. máj. 14. 09:31
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
48%
Tudod sz*r érzés amikor okoskodnak valakivel. Főleg hogy te nőként szerintem még annyira sem értesz hozzá. Neki ez kb annyit jelentett, hogy béna alak vagy még ennyit sem tudsz megcsinálni, csak a szerelő képes rá. És a férfiakat bíztatni kell. A nőkben is vannak olyan dolgok amiket a férfiak nem értenek és idegesítő nekik, akkor a férfiakban miért ne lehetne?
2010. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Nem, semmi finomság és megértés nincs benne.

Önző fxsz

2010. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Na jól van, de most jobb lesz, ha csak még jobban elb.sszák? Nem is érdekel, már elment dolgozni. Már megnyugodtam, de biztos, hogy nem hagyom annyiban. Ha az első eset lenne, akkor azt mondanám, hogy jó, semmi baj. De már sokadik eset, így igenis baj. Olyan családban éltem 13 éves koromig, ahol apám folyamatosan ordibált anyámmal is, velem is, főleg részegen. Nem követem el azt a hibát, mint anyám. Főleg, hogy az én párom nem is ivott, mégis ilyen. megszólalt az önérzetem, büszkébb leszek annál, hogy ezt hagyjam.
2010. máj. 14. 13:09
 24/36 anonim ***** válasza:
Akkor miért vagy vele? Ugyanazt a hibát követed el... Csak a te oldalad ismerjük... Azért mert ordibál valaki még nem biztos hogy nagyon rossz, csak már nem bírja tovább, mert mondjuk te meg kiállhatatlan hárpia vagy vagy mit tufdom én. Nem kell vele lenni ha nem tetszik. Harcolni tök felesleges mert ő nem egy kutya hogy megneveld...
2010. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy a barátod fáradt.És nem fizikailag hanem lelkileg....Szerintem próbáld meg megkeresni a probléma gyökerét. Lehet, hogy a munkahelyén nincs valami rendben vagy nem tudom hol. Te nem dolgozol? Esetleg próbáld meg azt, hogy az kiabálásra szeretettel válaszolsz. Saját tapasztalatból írom, mert kb. hasonló helyzeteken estem át a barátommal én is....nem azt csináltam, amit leírtam, hanem hisztiztem, duzzogtam, aminek most meg is van az eredménye...
2010. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem ért egyet veled, nem mentség a bunkóságára.
2010. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Én próbáltam már vele megbeszélni a dolgokat, de neki nincs semmi baja. Általában ez a válasz, mégis előfordult már többször is. Azt mondja ilyen és kész, fogadjam el. De régebben nem volt ilyen. Az eset után is, mint akit nem is érdekel az egész. Majd hazajön, és mintha nem történt volna semmi, így szeretlek, úgy szeretlek... Már a múltkor is mondtam neki, hogy olyankor mikor így kiabál, akkor nem igazán ezt érzem. Erre is felkapta a vizet, hogy mert én el se hiszem neki, meg mit tudom én már. Az a baj, hogy az ilyen esetektől egyre jobban haragszok rá, és egyszer betelik a pohár. Pedig nem akarok neki rosszat, meg gondolom ő sem nekem, de akkor is sz@rul esik.
2010. máj. 14. 21:22
 28/36 anonim ***** válasza:
Én rögtön csomagolnék a helyedben, miután elment dolgozni.
2010. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Azt mondod? Nem fog változni? Nem tudom, bár apám sem változott, pedig anyám is hitt benne, és csak rosszabb lett. :(
2010. máj. 15. 10:45
 30/36 anonim ***** válasza:
Lehet,h egy ilyen eset után tényleg ki kellene próbálnod,h milyen az,ha elköltözöl...hogy reagál,stb.Lehet,h észbe kap,lehet,h ez kell,h komolyan vegyen...Csak vigyázz,nehogy fordítva süljön el!Csak okosan!
2010. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!