Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A szüleim kidobtak otthonról. Szerintük túl sokat "csavarogtam", és sosem mondtam meg, hogy hova megyek. A páromnál lakok, de szerintem a közeljövőben szakítani fogunk. Nincs sok esély arra, hogy együtt maradunk. Ezek után mi a megoldás? Öngyilkosság?
2017. ápr. 15. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Az biztos nem. És az sem, hogy egy olyan emberrel laksz, akivel nem akarsz együtt lenni.

El tudod tartani magad?

Szívesen visszaköltöznél a szüleidhez?

Két fő megoldási lehetőség van:

- bocsánatot kérsz a szüleidtől, elismered, hogy h*lye voltál, és a jövőben, amíg a családoddal laksz, alkalmazkodsz hozzájuk (ez nem azt jelenti, hogy feladod önmagad, de mindig lehet kompromisszumot kötni) Ennek B verziója egy rokon, akivel kijössz és befogad

- a magad lábára állsz, pl. betársulsz egy albérletbe

2017. ápr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Hany eves vagy ?

Miert nem engedelmeskedtel a szuleidnek ?

Mit ccsinalsz iskola munka ?

Munkasszallas kulfoldi munka kollegium mindig megoldas

2017. ápr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Öngyilkosság :DDD Igen, az :d:D:D
2017. ápr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Viselkedned kellett volna és maradhattál volna otthon. Pároddal is úgy kéne viselkednetek egymással hogy ne legyen okotok szakítani. Nézd ha ennyire gáz a helyzet akkor mérd fel a lehetőségeket hogy mennyi bevételed van havonta és aszerint keress albérlete, szobát, munkásszállót, esetleg kollégiumot, panziót, jobban fizető állást, vagy menj ki külföldre amit a legtöbb fiatal tesz, kimész egy szállodai takarításra ott van szállásod is, megélni úgy is megfogsz aztán akkor elkezdhetsz spórolni és elgondolkozni az életeden.

Öngyilkos úgysem leszel mert az ember csak úgy nem tudja megölni magát mert mindenkiben benne van egy túlélési ösztön. Egyébként te szúrtad el, így neked kell helyrehoznod az életedet mert más nem fogja helyetted.

2017. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát keveset voltál otthon, ezért kidobtak? Én valami szobafogságban gondolkodtam volna.. Fura, hogy az a bajuk, hogy keveset vagy otthon, mert mindig "mész valahová", de úgy büntetnek, hogy akkor ne is gyere vissza? Érdekes gondolkodásmód. Mindenesetre öngyilkos ne legyél, mert azért a párod nem kicsit fog kiakadni, ha meglátja a hulládat. Hagyd el ezt a gyilkolászós képzetet, nyugodj meg, van lakásod, ott laksz a párodnál. Ez alatt erősítsétek egymást.
2017. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Martin3410 ***** válasza:
Kamu látom unod már a húsvéti szünetet.
2017. ápr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!