Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A srácnak kellene eszébe...

A srácnak kellene eszébe jutnia vagy nekünk kellene szólni?

Figyelt kérdés

Tesóm barátja szinte minden másnap átjön hozzánk főleg, hogy 2 utcával arrébb van a munkahelye. Itt alszik, itt eszik van amikor napi 2szer is. Anyám mindenből többet süt, főz hogy ne legyen üres az asztal de nem győzzük. Hónap végére nem maradt már pénzünk, anyámnak úgy kellett kölcsönkérni fizetés előtt a bevásárlásra.

A srác elég jómódú, van saját lakása, egyedül él, kapott autót és nagyon jól is keres. Nem értem hogy a tesóm miért nem megy át hozzá szinte soha miközben ott tényleg kettesben lehetnének vagy a srác mért nem tud csak úgy átjönni hogy pár órára átugrik és megy haza(10-15 percre lakik autóval). Az nem jut eszébe hogy tesómmal elmennének bevásárolni és ő fizet, anyám szerint meg kínos lenne szólni hogy adjon be a kajába. Tesómnak meg alig van pénze, ha van is azt rögtön elveri és persze védi a barátját, nem mondaná neki hogy vásároljon be.

Mi lenne a megoldás szerintetek?


2017. ápr. 9. 13:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
72%
Itt anyukáddal meg a tesóddal van gond... én is arra tippelek, hogy a srác amúgy nem tapló, csak szimplán eszébe se jut, hogy nektek nehézséget okoz. Anyukádnak kellene beszélnie a "nagylánnyal" (ha már neki nem jut eszébe magától), hogy rendezze le a dolgot a pasival. És nem eq-nuku módra, miszerint "anyu azt mondta, h sokba van a kajád, úgyhogy adj pénzt/vásárolj be", hanem normálisan jelezni a pasinak, hogy "figyi, elmehetnénk bevásarolni ezt-azt, tudod, hogy anyu mindig főz nekünk, szerintem könnyíthetnénk a terhein." Vagy valami ilyesmi.
2017. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!