Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan rokonod, barátod,...

Volt olyan rokonod, barátod, aki a kábítószer miatt halt meg? Ha igen, mesélnétek róla?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 22:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Értem nem kell aggódni emiatt, mivel hányásfóbiám van, így max a hányinger érzéséig jutok el, de vagy 15 éve nem tudtam olyan helyzetbe kerülni, hogy hányjak is.. És még örülök is neki. Valamiért iszonyatosan undorodom tőle, ezért is volt rám olyan rossz hatással azt olvasni, hogy valaki a hányásába fullad bele... Pedig én láttam is egy barátomat hasonló állapotban, de őt Hála Istennek sikerült megmenteni... Nagyon gáz, hogy egyesek akaratlanul így ölik meg magukat.
2010. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2 srácot ismertem, akik fiatalon haltak meg. Egyik 18 volt, a másik 26. A kábítószer miatt depressziósak lettek és saját maguk okozták a halálukat.
2010. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik osztálytársam túladagolta magát. azért drogozott mert árva volt és lett pasija háza mindene aztán megvolt és elintézte magát
2010. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!