Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan rokonod, barátod,...

Volt olyan rokonod, barátod, aki a kábítószer miatt halt meg? Ha igen, mesélnétek róla?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém egyik barátja-én is ismertem- egy kerti partiban lelte a halálát, pár házzal arrébb innen. Saját hányásába fulladt bele, a kert végében találták meg.

Nem (csak) alkohol miatt. :(

2010. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
régi tablón egy fekete szalag meg pár gyertya jelezte ,hogy meghalt valaki.Iskolámba járt fiú most lett volna 22 éves egy buliban nagyon beállt és kiesett az erkélyen a szomszédok találtak rá a társaság annyira ki volt ütve ,hogy észre se vették a hiányát csak mikor már a rendőrök mentek.Ez most volt pár hete...
2010. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt történt a Havanna lakótelepen..Házibuli volt..a csávó túladagolta magát és belehalt.A "haverok" otthagyták az üres lakásba és a szomszédok hívtak rendőrt h bűzlik a lakásbol valami..hát már rohadt..:S
2010. máj. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs szerencsére ilyen történetem, de olyan szőrnyű lehet amiket az előttem lévők meséltek. Főleg, hogy buliban, mikor mindenki jól érzni magát, és a végén kiderül, hogy mikor te mulattál, ő meg meghalt:/ És ilyen értelmetlenül, h a saját hányásában megfulladt:S
2010. máj. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen sajnos sokszor elofordul, hogy valaki a hanyasaban fullad meg. Es ez inkabb a reszegekre jellemzo, amikor mar nem tudnak magukrol. A haveri koromben is volt olyan, hogy valakit ki kellett szedni a hanyasabol, mert almaban abban fuldoklott, meg szerencse, hogy a tobbiek nem aludtak :S Bocsi, kicsit OFF volt.
2010. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jah pár sört plusz "kóláztak", és túlkapatta magát.

Azért ez nem a sörtől volt...

22:16 voltam.

2010. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Forog a gyomrom... :S
2010. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

kedves utolsó nehogy te is belefulladj a hányásodba:S

De am hogy lehet belefulladni? Ezt nem értem...Kiköpi arrébb mászik és kész..nem? vagy ha valaki annyira be van állva akkor ennyire sem képes?

2010. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem képes, ugyanis nincs eszméleténél, vagy legalábbis kómaszerű mélyalvásban van. Nem érzi, mi történik vele.
2010. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És mondjuk hanyatt van a feje...
2010. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!