Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igy nem tanulok, miért nem...

Igy nem tanulok, miért nem érthető?

Figyelt kérdés
Apám erőlteti, hogy munka mellett tanuljak. Minden nap kellene vele foglalkozni, meg órákra bejárni. Nekem hétvégém nincs, csak vasárnap vagyok szabad. Hajnalban kelek, délután érek haza. Este relatív korán kell feküdnöm is. Nem vagyok bulizós, csak néha elmegyek barátnőzni és annyi, nekem így jó. Megértem, hogy jobb életet szán nekem, de nem hiszem, hogy ilyen feltételekkel menne a tanulás normálisan, ahogy kellene, félmunkát pedig nem végzek.
2017. ápr. 4. 16:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Család (3 gyerek), főállás mellett szereztem diplomát, közel 50 évesen. Ha valaki akarja, meg tudja csinálni.

Inkább most tanulj, amíg még viszonylag friss a tanulási képesség. Azért 30 év kihagyás után elég kemény volt végigcsinálni a sulit, de meglett. Ugyanott dolgozom, csak már dupla fizetésért, a diplomámnak köszönhetően.

2017. ápr. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Aha, nem az a baj, hogy nem tudsz, hanem nem AKARSZ tanulni! Nincs ezzel baj, de akkor állj apád elé.


Egyébként, ha nem 20-on évesen, mikor szándékozol valami képesítést szerezni? 30-40 évesen, két gyerek mellett - akkor luxus, kelleni fog a pénz, nem léphetsz csak úgy le "suliba" -, vagy maradsz képzetlen kétkezi melós egész életedben?

Egyáltalán va valami képzettséged, vagy csak egy érettségi?

2017. ápr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Van.. De nem szeretem, muszájból csináltam meg.
2017. ápr. 5. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!