Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti családotokban mennyi...

A ti családotokban mennyi pénz jut szórakozásra, "luxusra"?

Figyelt kérdés

Van keret ilyesmire? Havi szinten mennyi megy el ruhákra, szórakozásra, sporta stb. , nyaralásra?

Egyetértés van a családban ilyen téren,vagy vannak belőle viták? Mennyi az össz. bevételetek?


2017. ápr. 1. 21:19
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
25%

Havi 200ezret költök a saját szórakozásomra.

Offroadozok egy nagy benzines terepjáróval. Motorozok, és kiállításokra járok. Jövőhétvégén Oldtimer Show lesz a vasúttörténeti parkban, az ilyenek engem teljesen lekötnek.

Vita nincs, független ember vagyok. Nem úgy ahogy a nők nagy része (megveteti az egyik fickóval a tűzhelyt és kidobja, a következővel a mosógépet) mert az más, az inkább egy riherongy.:D Na lássuk hányan veszik magukra :D

2017. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%
Nagyjából 500ezret keresünk a párommal, hitelünk nincs, de mégis nagyon kevés marad hónap végére. Szórakozni nem járunk, egyáltalán, ruházkodni 2-3 havonta, nyaralni pedig évek óta nem voltunk. Nincsenek viták már, mert valahogy megszoktuk, csak jó lenne megtakarítani. Ami nagyon sokba kerül az a kaja számunkra.
2017. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
66%
25 ezer ft marad szórakozásra vagy "luxusra" havonta,ketten vagyunk,240 ezer ft a bevételünk.
2017. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nekem a hosszú távú előnyök többet érnek, mint az azonnali élvezetek, úgyhogy sose adok ki ok nélkül 10 Ft-tal többet valamire, mint amennyiért hozzá lehet jutni.

Tehát pl. nem veszek hedonizmusból 300 Ft-ért 2 dl kólát, csak mert pult mögül adják.:) Veszek 7 litert ugyanannyiért, oszt hazaviszem.:)

Max. egyet, ha koncerten vagyok. De egy üdítőt/ásványvizet mindig betervezek ilyenkor anyagilag, el se megyek, ha nem férne bele, mert akkor már az 5-20x olyan drága koncertjegy se férne bele értelemszerűen.

2017. máj. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Luxusra semennyi, orulok ha marad penz ho vegere, nemhogy foloslegesen koltsem.
2017. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%

Szerencsére van. Hitelünk nincs, gyerekünk nincs, kocsit nem tartunk fent, nem szorulnak rá a szüleink a mi anyagi támogatásunkra. 370e-t plusz cafeteriát keresünk ketten összesen. 50-100 között félreteszünk.


Sztem átlagban olyan 100e elmegy "luxusra" havonta. Én pl. járok konditerembe, turiban havi átlag 10-15e-t elköltök, szoktam könyveket venni, havi 2x biztosan megyek moziba vagy színházba, utazni évi 1-3x szoktunk rövidebb időszakokra (ált. ilyen 3-5 napos buszos utak). Étterembe havi-2havi 1x, cafeteriával.


Eddig nem volt belőle vitánk.

2017. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!