Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti családotokban mennyi...

A ti családotokban mennyi pénz jut szórakozásra, "luxusra"?

Figyelt kérdés

Van keret ilyesmire? Havi szinten mennyi megy el ruhákra, szórakozásra, sporta stb. , nyaralásra?

Egyetértés van a családban ilyen téren,vagy vannak belőle viták? Mennyi az össz. bevételetek?


2017. ápr. 1. 21:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
24%
na akkor a 4es válaszoló tele van zsével. gondolom gyárban 24órázik minden egyes nap!
2017. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
59%

#Utolsó

Nem valószínű. Hanem sok évvel többet tanult, mint az, aki gyárban 24 órázik. Ennyi a titok.

2017. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
71%
Nos, a hozzászólásokat olvasva nagy többséggel nem a nagy átlagot képviselő emberek szóltak itt hozzá. Sőt, mintha dicsekedni jöttek volna....A gyermeket nem nevelő, jól kereső párok könnyebben tollászkodhatnak, mint a több gyermeket átlagfizetésb nevelők. A mi bevételük a nejemmel nettó 450 körül van, de havi egy mozin kívül nem jut több szórakozásra. Két iskolás fiunk van, az ő nevelésük és a rezsi szinte fillérre elviszi a bevételeinket, pedig hitelt sem fizetünk. nyaralni egy hétre szoktunk menni, általában a Balcsira. A ruhákat pedig turiból oldjuk meg, a fiúk szoktak újakat kapni.
2017. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy luxusnak érzem ha maradéktalanul ki tudom fizetni a havi csekkeket és még kajara is jut!
2017. ápr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
69%
5en vagyunk összesen kb 1-1,1 milla jön be, van 1 autó hitel 1 személyi kölcsön, 1 fundamenta, plusz ruházkodás szórakozás és kb 250-300ezret rakunk félre havi szinten.
2017. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
51%
13as: ezt úgy mondod mintha kötelező lenne gyereket csinálni. Aki gyereket akar vállalja hogy rá megy a pénze nagy része, 26 vagyok nincs gyerek és nincs is tervbe véve. és elvagyunk a párommal, ő is jól keres énis jól keresek annyit költhetnénk szórakozásra amennyit akarnánk de inkább elrakjuk autóra házra ilyesmire, 200ezret tudunk félre rakni havonta.
2017. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
82%

Úgy látom ide vagy dicsekedni jön valaki, vagy magát sajnáltatni... Nagyon egyszerű a kérdés, egyszerű rá a válasz is. De ilyen egyszerű dolog miatt is képesek egyesek a másik torkának esni.

Ajánlom az utálkozóknak:

- Ön mivel foglalkozik, hogy ilyen jól él?

- A saját dolgommal, javaslom ön is tegye ezt!

;)

2017. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%

"na akkor a 4es válaszoló tele van zsével. gondolom gyárban 24órázik minden egyes nap!"


Igen, nincs okom panaszra.

Nem, nem gyárba 24 órázok.

A páromnak két diplomája van, nekem csak egy, de az jól fizet.

Mindketten több mint 20 éve dolgozunk ugyanott, a szamárlétra alján kezdtünk, munka mellett diplomáztunk, és jutottunk feljebb a ranglétrán.

Laktunk albérletbe, önkormányzati bérlakásba. Az első lakást mikor megvettük, akkor addig nyújtózkodtunk amíg a takarónk ért - nem ugrottunk bele hitelekbe.

Az első kocsinkat 70 000 Ft-ért vettük ( egy 16 éves Lada Samarát). Most 4 - 5 évente cserélünk autót, mindig szalonból.


Szégyenkeznem kellene hogy nem gyárba melózok minimálbérért, betanított munkásként? Mert nem a közmunkát várom 8 általánossal?

2017. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
35%

"Sőt, mintha dicsekedni jöttek volna....A gyermeket nem nevelő, jól kereső párok könnyebben tollászkodhatnak, mint a több gyermeket átlagfizetésb nevelők."


Szerintem senki sem dicsekszik. Miért tennénk?

Egyszerűen tényszerűen feleltem egy feltett kérdésre.


Az pedig nem "tollászkodás", ha az ember elvezi azt amit megkeres.

A gyerekvállalás pedig nem mindig önálló döntés kérdése. Se az ha jön, se az ha nem.

2017. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
67%

13-as:


Most abszolút hülyeséget írtál.


Adott egy kèrdès, ami arról szól, ki mennyit költ szórakozásra, luxusra, ill. mennyi a bevétele?

Erre teljesen korrekt válaszok èrkeztek. Szerinted hogy lehet erre máskèpp válaszolni?

Nem volt kikötès, hogy csak átlagos családok írjanak.


Az, hogy gyereke van e valakinek vagy nincs ès mellette mire tellik az önálló döntès. Ha valaki azèrt nem vállal gyereket mert inkább utazna ès bulizik az is magánügy. Mi akarunk gyereket, nem is soká, lehetőleg a legrövidebb lehetsèges időn belül, de vállaljuk a vele járó költsègeket mert mi most már ezt szeretnènk, de aki nem akarja mert neki fontosabb a szórakozás ès azt se szólom meg, inkább ne legyen gyerek mint hogy nyűg legyen.


Szóval itt szerintem senki nem tollászkodott csak megválaszoltak normálisan egy kèrdèst.


Az meg nekem fura, hogy valakinek 450 nettóból hitelmentesen nem marad vagy alig, a testvèremèk 2 gyereket nevelnek 420 ezerből, 50 ezres lakáshitellel, ès simán járnak ide oda, nyáron tengerpartra, stb.


6os válaszoló voltam

2017. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!