Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti családotokban mennyi...

A ti családotokban mennyi pénz jut szórakozásra, "luxusra"?

Figyelt kérdés

Van keret ilyesmire? Havi szinten mennyi megy el ruhákra, szórakozásra, sporta stb. , nyaralásra?

Egyetértés van a családban ilyen téren,vagy vannak belőle viták? Mennyi az össz. bevételetek?


2017. ápr. 1. 21:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

hát elég jól keresek havi 80-120 között van a kiadásom

luxus alatt pl mozit, meg programokat érted?

én pl ha akarok, akkor eszek édességet amikor akarok (más drogozik, cigizik, nekem ez a szenvedélyem)

annyi keretem van luxusra amennyit szánok


24F

2017. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
Semennyi. Jó, ha az összes számla megvan, meg a kaja. Nincs vita, mindenki tudja, hogy össze kell húzni a nadrágszíjat. Nincs belőle sosem konfliktus.
2017. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%

Nem számoljuk, azt csináljuk, amihez épp kedvünk van (kiállítás, mozi, étterem, koktél, kirándulás) és még marad is félretenni. Persze ezt nem úgy kell elképzelni hogy mindig megyünk, hanem hogy hétvégente mindig valami. Havi szinten olyan 25-30 ezer körül költünk szórakozásra.


Ruhák: Nem veszünk havi szinten, évszakváltáskor vagy leárazásokon vásárolunk, ha ezt lebontjuk havi szintre, kettünknek olyan 20 ezer/ hónap


sport:17 ezer havonta kettőnknek (konditerem, vitamin)


nyaralás:évente kétszer megyünk, egyszer tengerhez nyáron, és egyszer Szlovéniába síelni. A kettő ki szokott jönni kettőnknek összesen 300 ezerből.


Fizetésünk: fix 600 ezer, plusz cafeteria, plusz juttatások, bónuszok

2017. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%

A párommal ketten élünk, együtt keresünk kb. 500 - 550 000 Ft-ot havonta, semmilyen adósságunk sincs.

"Nyaralni" átlag kétszer megyünk egy évben, csak belföldre, jellemzően egy alkalommal 4 - 5 éjszakára. Ezt kb. fedezi a SZÉP kártya. ( A szállást - a többi megy pénzből.)


Én nem költök ruhára - nem érdekel. A párom vesz nekem ha lát neki tetszőt. De múlt héten vettem egy új laptopot, januárban egy 150 000 Ft-os órát.


A párom hetente vesz magának ruhát, van, hogy többet is. Van néhány bevált turkálója, oda jár. Nem a pénz, hanem a hangulat miatt.


Van, hogy egy hónapban háromszor is elmegyünk színházba/ moziba, van hogy három hónap alatt egyszer sem. Ez nem pénzkérdés, hanem attól függ, van-e olyan darab/ film, ami érdekel.


Tökéletes az egyetértés.

2017. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
80%
Én hetente kb. 10-15 ezer forint költők szórakozásra (haverokkal sörözés, partyzás). Kéthavonta 30-40 ezret ruhára, és nyaralni egy évben egyszer külföldre, és 2-3x a Balatonra megyek a párommal
2017. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
350-370et keresünk ketten, mindennel együtt, a fix kiadásunk rezsi+kaja+egyebek 150 ezer per hó, 50et elrakunk. A maradèkot elköltjük mikor mire: kirándulas, mozi, illatszer, ruha,buli, plusz èvi 2 külföldi útra rakunk el, meg mikor èpp ki kell.
2017. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%

Ruhát nemigen szoktam venni, évente 1x, akkor olyan 30 ezer körül. Szórakozás? Moziba néha elmegyünk, olyan évi 4-5x. Sport? 9000.- a havi bérletem. Nyaralni évi egyszer megyünk, akkor kb. 50 ezer körüli áron.


Egyetértés van a családban. Nincsenek viták. Sokszorosát keressük ennek, csak ezek nem fontosak nekünk annyira, hogy ilyenekre költsünk. Viszont 3 képzést végzek egy évben átlagosan, és ezek 3-400 ezer forintosak, saját cégünk van, ott is fejlesztünk, stb. Kettőnk össz bevétele havi szinten 1-1.3 millió körül van.

2017. ápr. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%

Szüleimmel lakok, ok keresnek eggyut 400ezer koruk, en idén erettsogizem.

Nem járunk el nagyom sehova, de en kapok havi 5000-8000 ft zsebpénzt amibol ált. a hobbim finanszirozom, konyvet veszek, ha moziba vagy egyéb helyre megyek a barátaimmal, arra szoktak külön adni.

Bár általában mindent megkapok, hónap közepére elfogy a zsebpénzem, ht igy jártam :D sajnos anya venne nkem ruhát, de minek annyi? Utalom mindent ami ruhával kapcsolatos, egy polo arabol sziveseben veszek kpnyveket

2017. ápr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
65%

Arra azért kíváncsi lennék, hogy ki az az agyatlan, aki lepontozza a válaszokat?

Miért teszi? Irigy, mert közmunkából él?

2017. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Hat, hogy oszinte legyek... semennyi. Nyaron talan egyszer el szoktunk jutni a szomszed varosba strandolni, de az se valami buli, amikor azt kell nezni, hogy uhhh basszus, ezt se tudjuk megvenni, meg ezt se, meg de jo lenne egy langos, de akkor mindannyiunknak venni kell, az meg ugy mar sok....

De rajta vagyok, hogy ez valtozzon, tanulok ezerrel.

2017. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!