Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szuzesseg elvesztese hogyan...

A szuzesseg elvesztese hogyan befolyasolja egy nonek az eletet?

Figyelt kérdés
Normalis eletkorba, vagyis 18 ev felul
2010. máj. 12. 15:46
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
89%
74%-os, es akkor most boldog vagy es buszke magadra?Neked vmi nincs rendben a fejedben.
2010. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
89%

"Ha pedig valamiért meghalnék, akkor nekem nem kellene más."


Ez nagyon jó, majdnem olyan mint a székely vicc:

-Asszony! Ha valamelyikünk meghal, akkor én beköltözök a városba!

:)

2010. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
83%
Én mondtam h kamu:D
2010. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
45%

Hülye lennék, ha le akarnám alacsonyítani a nőket, elvégre a párom is nő, a kislányom is nő. Egyszerűen olyan téma kellett, ami kellő érzelmeket kavar, márpedig ez majdnem akkorát képes kavarni, mint a politika. Csakhogy a politika rovatban már edzettek az emberek, itt nem.

És itt a reakció valamire, ami provokációnak tűnt, miközben még valóságalapja sem volt. Ha ilyen könnyen meg lehet vezetni a különböző csatornákon keresztül az embereket, akkor miért hiszik sokan azt, hogy azok, akikben hisznek hogy majd előrelendítik az országot, komolyan is gondolják azt, és nem csak egy hasonló, kommunikációs csatornán terjesztett megvezetés az egész?

És most ON:

Az változik meg, hogy már elkezdi megismerni a saját rezdüléseit, azokat a rezdüléseket, amiket csak egy partnerrel lehet megismerni.

2010. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
39%

Nem az én hibám, ha bedőltetek a hazugságaimnak, hanem a tiétek, hogy nem ellenőriztétek a dolog valóságtartalmát. Ha pedig nem tudtátok ellenőrizni, akkor miért írtatok?

Sajnos az emberek többsége így is szavaz: Hall valamit, azt elhiszi, nem ellenőrzi, csak elfogadja.

Köszönöm az értékes tapasztalatot.

2010. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
87%
Használd egészséggel a tapasztalatot, nagyon szívesen. Örülünk,hogy tanulmányozgattál minket, de hazafele vegyél valami gyogyó bogyót a patikában....Jó melóhelyed lehet, ha nem kell dolgoznod!
2010. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hittem el.
2010. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
83%
OFF:En vmi olyasminek kepzeltem el ezt a pasit, mint a megasztarban az a srac, aki megatkozta a zsurit:-)))
2010. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó!Ugyanez jutott eszembe :D:D
2010. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
87%

74%

Akkor megvolt tehát az önigazolás:)

Elég unalmas életed lehet...

2010. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!