Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szuzesseg elvesztese hogyan...

A szuzesseg elvesztese hogyan befolyasolja egy nonek az eletet?

Figyelt kérdés
Normalis eletkorba, vagyis 18 ev felul
2010. máj. 12. 15:46
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is függ attól, hogy kivel vesztetted el. Ha a szerelmeddel, akkor egy csodálatos élmény. Ha viszont a fiúnak csak arra kellettél, akkor egy rossz élmény is lehet. Alapvetően pedig megismered a tested, rájössz mi az, ami jó neked és a testednek. És szerintem nagy dolog egy olyan emberrel ennyire intim viszonyba kerülni, akit szeretsz.


OFF: aki pedig használtnak minősíti azt a nőt, akinek valamilyen oknál fogva nem sikerült azzal maradnia, akivel megtörtént az első, az nagyon szűk látókörűségre vall. És ahogyan személyeskedésnek minősítette azt, ahogyan a többi válaszoló minősítette őt, ugyanúgy személyeskedés az, ahogyan ő ítéli el az összes nőt, aki nem azzal van, akivel először lefeküdt. Úgy ahogyan mi sem ismerjük a személyes történetedet, úgy te sem ismered itt a válaszolók személyes történeteit és fogalmad sincs ki miért váltott párt. Neked sikerült, gratulálunk, bár ki tudja nem-e csak és kizárólag emiatt a teóriád miatt vagy még a feleségeddel.. De nem személyeskedek.

A világ nem úgy működik, hogy mindenki mindenkihez illik lelkileg testileg, és ha valakit elhagynak, az csak azért van, mert ő egy selejt, aki nem kell senkinek. Hanem csak pont olyannal volt, akivel kiderült, hogy valójában nem egymáshoz valók. De akárhány éves is vagy, kevés tapasztalatod lehet az emberek terén, és empátia sem szorult sok beléd, az biztos.

2010. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
92%
OFF:Én pedig azt tudom sajnálni, akinek a világ ennyire fekete és fehér. Ha majd egyszer esetleg a feleséged elhagy, emlékezz arra, amit mondtál, hogy te is csak egy használt férfi vagy, aki nem kellett valakinek. Ilyen teóriákat az ember pedig általában kényszerűségből gyárt, valami szerelmi csalódás vagy egyéb probléma hatására.
2010. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim válasza:
92%

Jó dolog, ha már felnőtt fejjel választjuk meg az alkalmat (kb. 18 fölött).

Én még 20 évesen sem voltam elég érett a dologhoz (de 23 évesen már igen :D). Nálam ez egy folyamat volt, nem pedig egy alkalom, a barátommal fokozatosan "megismertük" egymást,és egyszer csak megtörtént.



"De mókás látni, ahogyan az özvegységtől kezdve a halálig mindent bevetetek, hogy tiltakozzatok, pedig az alapigazság áll: valaki levetett rongyai vagytok."


Az özvegységről annyit, hogy anyum 25 évesen lett özvegy, ha ragaszkodik az első szerelme emlékéhez, vagy apu rongynak tekinti őt, én nem létezem.

Örülök, hogy a feleséged neked adta a szüzességét, de úgy vettem ki a válaszaidból, hogy ezt nem tudtad viszonozni...?

2010. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
90%
Az enyémet sehogyan. Nem bátnam meg,szerelmes voltam,jó kapcsolat volt de 2 év után vége lett. Most én biztos hülye vagyok,de szerintem teljesen normális ha egy felnőtt embernek több kapcsolata is van,ergo több emberrel lefekszik."használt nős" hozzászólót meg én már magamelé képzeltem ahogy otthon a rovargyüjteményét fényezgeti miközben a magyartanárnőjére recskázik ..feleség:D Hagyjuk a kamut! Nem tudtál meghúzni senki aztn majd még valaki elhiszi,hogy azért mert neked csak olyan nő kell aki most gurult le a gyártósorról:D
2010. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
24%
Voltaképpen semmi sem igaz, amit leírtam. Egyszerűen még 30 perc hátra van a munkaidőmből, és már szétunom az agyam. De hogy mennyi indulatot kiváltottam egy egyszerű szerep eljátszásával, sok mindenre rámutat. Nem ismerjük egymást, mégis A-Z-ig mindent megkaptam. Ha pl teszem azt a politikában XY politikus ZR politikusról azt állítja, hogy NQ, akkor ezek szerint az emberek jelentős része ugyancsak el fogja hinni, hogy NQ az igaz, holott fogalmuk sincs, ZR politikus mit is csinált valójában, vagy XY politikus szavahihető -e. Erről tanulmányt kellene írni.
2010. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
89%

Ez az oldal nem erre van...:)

de mégis hogy juthatott ilyen az eszedbe? én ha akarom sem jut eszembe ennyire vérlázító, nőket lealacsonyító ötlet.

2010. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
91%

Ezek szerint te sem sértődnél meg, ha a feleségedre a használt vagy a rongy kifejezéseket fogjuk mondani, ha te meghalsz és ő új partnerrel adja össze magát?


Ugye a te elméleted szerint ő is használt szxr lesz, a hozzád hasonló, következő férfi szemében?

Akkor majd üdvözüljük őt a használt nők klubjában.


A qurvákra mit mondanál? Akciósan használt?

2010. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
69%
Olyanról még nem is hallottál, h egy csaj összejön egy pasival, szeretik egymást, de egy idő után "kibújt a szög a zsákból", és a pasi elkezdett kibírhatatlanul viselkedni, aztán a csaj ezért dobta a csávót? Te problémás vagy komolyan...
2010. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
89%

16:41!

Csak a te alacsony értelmi szintedről árulkodik, hogy te másnak adod ki magad mint aki vagy.

De azért váljék egészségedre!

2010. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
89%

Duplán anyád a használt, ha csak unalomból irogatsz.

Menj a p-be.

2010. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!