Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szuzesseg elvesztese hogyan...

A szuzesseg elvesztese hogyan befolyasolja egy nonek az eletet?

Figyelt kérdés
Normalis eletkorba, vagyis 18 ev felul
2010. máj. 12. 15:46
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy megéli. Ha úgy nevelték, hogy ettől "tisztátalan" lesz, akkor negatív irányba. Ha nem, akkor esélyesen pozitívba. Én pl. nem voltam szerelmes, mikor elvesztettem, de jó partnerem volt, ezért a mai napig szeretem a szexet.

Viszont problémás, ha kihasználja, akibe szerelmes, vagy ha nem kívánt terhessége lesz.

2010. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
81%
Te jóóég....és az erényöv is feltétel? :D:D Anyááám!!
2010. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez kész:DDDDD

Szóval ha egy nőnek 6 hónapig nincs barátja, akkor az elhasznált? De megnyugodhatsz, leszel te is annyi idős amikor nem kellesz a fiatal szűz lányoknak. Én férfi vagyok de az ilyenek mint amilyen te vagy, el kellene vinni böribe egy évre, aztán amikor a társak jól kitágítanak hátulról asszem te is egy elhasznált senki lennél. Ba.omarcú.

2010. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
22%
Személyeskedéssel csak öngólt lőhettek, elvégre ti nem ismertek, azaz nem tudtok pontos következtetést levonni, de az már egy kész tény, hogy egy egyedülálló nem szűz nő már legalább egyvalakinek nem kellett. Egy szüzességét vesztett nő akár már nemibeteg is lehet, egy szűz aligha. Szóval egészségére annak, aki használt árut akar.
2010. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó!Ezt akartam én is.Mi lesz vele ha már vén trotty lesz? Hát ego problémája nincs az biztos...
2010. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
92%
Ott a pont az utolsónál:) Még hogy használt nő....basszus....
2010. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
92%
És mi van az özvegyekkel már bocs? Akik mondjuk elveszítették a párjukat???Hm?
2010. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
46%
Abban az újabb tévedésben vagytok, hogy nekem állandóan ÚJABB szűz nő kell. Erről szó sincs, boldogan élünk a feleségemmel, aki nekem adta a szüzességét, és nem tervezek mással élni. Látjátok, a személyeskedés ennyit használ. Inkább próbáljatok összehozni egy komoly kapcsolatot, és kitartani mellette.
2010. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
84%
Pffff :D:D Hidd el más is boldog a kapcsolatában, a "használt" párjával :D Nekem legalábbis pont jó,így, ahogy van, szégyenszemre használtan :D:D:D
2010. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
19%
Az özvegyről annyit tudok nyilatkozni, hogy ha a párja halála után még képes egy másik embernek azt mondani, hogy szereti, akkor az előzőt sem szerette igazán. Az igaz szerelem csak egyszer jön el, az ilyen esetleges, váltogatós valami az, amit egyesek szerelemnek hisznek. Ha pedig igaz szerelem nélkül fekszenek le valakivel, akkor milyen emberek és milyen erkölcsökkel?
2010. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!