Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szuzesseg elvesztese hogyan...

A szuzesseg elvesztese hogyan befolyasolja egy nonek az eletet?

Figyelt kérdés
Normalis eletkorba, vagyis 18 ev felul
2010. máj. 12. 15:46
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, de ez valami szekta,aminek a tagja vagy, vagy a múltból jöttél? Na mindegy, hát én örülök,hogy boldog vagy, köszönöm én is az vagyok és szerintem én békénhagylak,mert kezdek félni :D
2010. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
88%

74%-os!

A nő nem áru, ahogy te fogalmazol, és semmi közöd senkinek a szexuális múltjához. Mellesleg arra nem gondolsz, hogy esetleg a nő szakított és nem a férfi? Akkor is a nő a leseljetezett. Remélem más területeken nem vagy ilyen hímsoviniszta, mert akkor nagyon sajnálom a feleségedet. Vigyázz el ne hagyjon, mert bizony akkor használt áru leszel. Méghozzá gyári hibával...

2010. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
92%
És mi lesz ha elhagy a feleséged? Vagy meghal? Akkor majd nem fogsz szexelni?
2010. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
88%

OFF: A "használt" kifejezéssel azért én sem dobálóznék ennyire. "használt" max akin a fél város-falu végig ment, vagy legalább 5-6-7 ember...ne légy már ennyire vaskalapos kedves válaszadó...Persze én sem értek egyet a k.vázással és társai, meg én is azzal a férfival vagyok akivel elvesztettem(3 éve), de ha történne valami és szétmennénk, vagy valami baj lenne és egyedül maradnék, nem tartanám magam "használtnak". Szóval hátrább az agarakkal.


ON: Kérdő szerintem ha olyan valakivel történik, akihez kötődsz érzelmileg jó élménnyel maradsz:) szerelem nélkül pedig nem ér egy hajítófát az egész...

2010. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes komment volt az aki 'szűz' nőt vett feleségül. Kíváncsi vagyok ő szűz volt e, vagy mennyi nőt 'használt' el. Ez akkor szép, ha ő maga is szűzként állt a szűz leányzó elé. Önbizalomhiány amivel ő küzd.
2010. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
21%

Ez nem sovinizmus, ugyanis magamtól sem várok el semmi mást. Nem szekta, nincs köze a vallásokhoz, egyszerűen csak egy elvárás, hogy az, akivel összekötöm az életem, legyen tiszta. Nem kell sajnálni a feleségem, hiszen boldogok vagyunk együtt. Azt jobban kell sajnálni, aki csak repked virágról-virágra, és sosincs megállás. Ha pedig valamiért meghalnék, akkor nekem nem kellene más. Nem minden férfi állat, akit csak a farka irányít. Van, akit igazi érzelmek, és én csak hozzá lennék hűséges, történjék bármi. Elmondható ez rólatok és párotokról? Akkor gondolom senki sem csalt meg titeket még sosem.

De mókás látni, ahogyan az özvegységtől kezdve a halálig mindent bevetetek, hogy tiltakozzatok, pedig az alapigazság áll: valaki levetett rongyai vagytok. A rongy pedig nem szép látvány.

2010. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
68%
Felesleges vitázni, léteznek olyan emberek, akik nem élvezik a szexet, mert nem volt alkalmuk tapasztalatot szerezni. Lehet, hogy ők azt gondolják, hogy amit csinálnak, az jó, pedig hát.. csak épp összehasonlítási alapjuk nincs. De ez az ő dolguk, kész.
2010. máj. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
81%
Arra nem gondolsz, h esetleg egy egyedülálló nemszűz nő azért egyedülálló, mert neki nem kellett a pasi? Nem biztos, h őt nem akarták... Hülye p*cs...
2010. máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
80%

16:17-esnek igaza van: akin végigmentek már kb 20-an, arra mondhatod, h használt, de aki csak pár pasival volt, arra nem!

Mennyire eltértünk a kérdés tárgyától :D

2010. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
19%

Ha nem kellett nekik, akkor miért jártak vele?

Tapasztalatot pedig maximum a lotyók akarnak szerezni, ez nem olyasmi, amit csak úgy össze-vissza kell csinálni, akivel jólesik. Pont a nők hangoztatják előszeretettel, hogy nekik szerelem nélkül nem megy a dolog. Akkor voltaképpen a szerelem a többségüknél nem igaz szerelmet, hanem vonzalmat jelent? Na mindegy, csak sajnálni tudom a használt nőket, és a férfiakat, akiknek csak használt nő jutott.

2010. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!