Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok úgy a barátotokná...

Ti szoktatok úgy a barátotoknál lenni, hogy ő nincs is otthon?

Figyelt kérdés

20 évesek vagyunk és már 2 éve együtt. Jól kijövünk egymás családjával. Szokott olyan lenni, hogy ő szombaton is megy dolgozni és én pénteken kimegyek hozzájuk, és így szombaton 2-ig nélküle vagyok náluk. Nekem már ez is tök furcsa volt eleinte. :D Aztán most a barátom délutános és ilyenkor csak este szoktam kimenni, de az anyukája mondta, hogy pedig kimehetnék így is suli után hozzájuk, aztán ellennénk.

Tudom, hogy szeretnek, de náluk sokkal többet vagyunk, mint nálunk, aztán nem tudom mért, de bemesélem magamnak, hogy biztos már ők is úgy gondolják, hogy mindig csak náluk vagyunk.

Na mindegy, a kérdés, hogy ti nálatok szokott így lenni?


2017. márc. 27. 13:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En nem, de a parom nalunk igen, sot meg ugyis, hogy senki nincs otthon, csak o
2017. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!