Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok úgy a barátotokná...

Ti szoktatok úgy a barátotoknál lenni, hogy ő nincs is otthon?

Figyelt kérdés

20 évesek vagyunk és már 2 éve együtt. Jól kijövünk egymás családjával. Szokott olyan lenni, hogy ő szombaton is megy dolgozni és én pénteken kimegyek hozzájuk, és így szombaton 2-ig nélküle vagyok náluk. Nekem már ez is tök furcsa volt eleinte. :D Aztán most a barátom délutános és ilyenkor csak este szoktam kimenni, de az anyukája mondta, hogy pedig kimehetnék így is suli után hozzájuk, aztán ellennénk.

Tudom, hogy szeretnek, de náluk sokkal többet vagyunk, mint nálunk, aztán nem tudom mért, de bemesélem magamnak, hogy biztos már ők is úgy gondolják, hogy mindig csak náluk vagyunk.

Na mindegy, a kérdés, hogy ti nálatok szokott így lenni?


2017. márc. 27. 13:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nyilván, ha majd már esetleg házasok leszünk, meg gyerekeink lesznek, akkor a barátom nélkül is látogatnánk őket, de így más.
2017. márc. 27. 13:10
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha már úgyis jóideje együtt vagytok, meg jóban vagy a szüleivel, miért ne.
2017. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz ott lenni, akkor millió indokkal ki lehet térni ez alól.

Ha nem akarod, hogy kilógjon a lóláb, akkor minden 3-4-ik alkalommal kimész, a többin pedig nem érsz rá és kész.

Iskola mellett simán elképzelhető, hogy otthon is van dolgod, elvégre nem szállodában laksz.

Az jó, hogy szeretnek, maradjon is ez mindig így!:)

2017. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem, soha nem volt ilyen. Még házasság és gyerek után se látogatom a férjem nélkül a férjem családját. Volt hogy felújítás miatt 1 hétig náluk laktunk (még gyerek előtt), de akkor is megvártuk egymást munka után és úgy mentünk hozzájuk.
2017. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Igen, pontosan így szokott előfordulni régen, hogy mondjuk péntektől voltunk együtt hétvégén, de szombaton ő még dogozott.

Nem volt sosem probléma belőle. Igazából az anyósommal akkor még alig ismertük egymást, nem várta el, hogy végig beszélgessek vele, vagy ilyesmi. Olvasni szoktam egyedül a párom szobájában.

2017. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

cím alapján teljesen másra gondoltam...

my friend's hot mom kategóriára gondoltam :D

2017. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En szoktam ugy naluk lenni hogy a parom dolgozik. Sot van hogy mindenki dolgozik es csak en vagyok a lakasba. Mikor eloszor mentem az anyukaja azt mondta erezzem magam otthon szoval soha nem volt ebbol gond.
2017. márc. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen benne semmi, de ha úgy érzed,hogy láb alatt vagy,vagy hogy szívesebben lennél addig otthon, akkor tegyél úgy.

Neked kell tudni.

Én kerülném az ilyen helyzetet,de néha ha így van nincs benne semmi.Kérdezd meg kell e segíteni, ha nem akkor vonulj be ,nézz filmet,tanulj vagy bármi.

2017. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Pedig mi 10 percre élünk egymástól és évek óta együtt vagyunk
2017. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!