Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthon ki mennyire szégyenlős?

Otthon ki mennyire szégyenlős?

Figyelt kérdés

Szülők gyerekek előtt,vagy fordítva.Mondjuk öltözködés,vagy fürdés után látjátok egymást meztelenül?

Az én 12 éves fiam gond nélkül jön-megy meztelenül a fürdőszobába,más fiúk sem szégyenlősek?


2017. márc. 17. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, a fiúkra inkább jellemző ez a zavartalanság.

De én se jövök zavarba, ha úgy alakul, hogy anyu előtt öltözöm. Nálunk alap, hogy nem bámuljuk egymást ilyenkor.

2017. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
22 vagyok, de mondjuk a fürdő és a szobám közti távolságot gond nélkül megteszem. Ettől függetlenül nem állok neki a ház többi részében f..szhelikopterezni, csak mert jól esik.
2017. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
81%
en 12 eves lany vagyok, és sosem maszkalok meztelenul a hazban, olyan viszont sokszor van hogy anyukam ige, vagy apa boxerban rohangal :D
2017. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk senki nem meztelenkedik. Ez nem szégyenlősség, hanem illem kérdése.
2017. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Mi sem csinalunk gondot a meztelenkedesbol.. mondjuk amikor az ocsem allo branerrel vonult a fürdőbe az nekem is sok volt XD L16
2017. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
74%
Bátyáimmal mi se vagyunk szégyelősek, egymás előtt meg szülők előtt de azért csak úgy nem járkálunk pucéran max fürdőszobába. 14F
2017. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Vagy lehet,hogy majd csak akkor lesz szégyenlős,ha majd szőrös lesz neki,mert most még csupasz,még csak nem is pelyhedzik.
2017. márc. 17. 22:56
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Az vagyok.

Nem mutatkozom meztelenül itthon,de még fehérneműben sem

Nálunk nem volt ,mai napig nem divat h meztelenül flangálunk a lakásba, anyum előtt is szégyenlős vagyok,apám bátyám előtt úgy szint..meg bátyám is az


Ha lesz saját családom ,gyerekem az előtt sem fogok meztelenkedni

2017. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem vagyunk szégyenlősek.nem problémázunk egymás meztelenségén,simán jövünk megyünk a fürdőba ha kell, mikor a másik fürdik.

de mondjuk ok nélkül nem lóbálunk,és tárogatunk egymás előtt.

2017. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!