Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Főoldali újságcím születésnaphoz?

Főoldali újságcím születésnaphoz?

Figyelt kérdés
Édesapám 60. születésnapjára egy újságot fogunk csináltatni, amely olyan cikkeket fog tartalmazni, amelyek 60 évvel ezelőtt a születése napján jelentek meg különféle újságokban. A főoldalon lenne, hogy Ő is megszületett. Ehhez kellene, egy frappáns, humoros főcím. Segítenétek ötletekkel?? Megköszönném!
2010. máj. 11. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A nap híres szülöttei... - s ide az édesapádon kívül hírességeket is fel lehetne sorolni, akik azon a napon születtek.


Kreatív ötlet, gratulálok! Honnan szeditek a cikkeket? Különböző archív újságokból kimásoljátok?

2010. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Készítettjük, mert egy komplett újságról lesz szó. Az interneten találtunk rá. (Tudom, szebb lenne, ha én (mi) csinálnák, de már nincs rá időnk, mindent összegyűjteni, újságként kinyomtatni. Igazából, tegnap született meg ez az ötlet.)


Köszönöm az ötletet, ez már egy jó variáció!!!!

2010. máj. 11. 19:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon kreatív ötlet! Biztos örülni fog neki. Ha lenne elegendő anyag, arról is szólhtana az újság, mi történt az apukáddal "röpke" 60 év alatt! Gondolok itt képekre, történetekre, stb.
2010. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem az internetcímet? Én is szeretnék csináltatni!!!
2010. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szívesen megírom a címet:


[link]


(Jelzem, nem túl olcsó!)

2010. máj. 11. 19:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Án jóval olcsóbban csináltattam:


[link]

2010. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szóval:

Én

2010. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, de minden már folyamatban van.


Eredeti kérésem az volt, hogy segítsetek CÍMET keresni!!!!


Mi legyen a cikk címe, ahol édesapám születése lesz leírva?

2010. máj. 12. 17:39
 9/9 anonim válasza:

Csillag született. x.y. .

a tehetség kutatóról..:D

decsak egy 5let^^

2010. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!