Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy megbéküljön?

Mit tegyek hogy megbéküljön?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és van barátom már lassan 3 hónapja, lefeküdtem vele és nem mondtuk el senkinek se. Egyszer nővérem megkérdezte hogy lefeküdtem már e vele és nem tudtam megszólalni és az jött ki a számon hogy nem. És megkérdezte a barátomat aki persze elmondta hogy igen, , a nővérem nagyon megharagudott rám mert úgymond ő nevelt fel és én pedig nem voltam vele őszinte. Azóta nem vagyunk valami jóban. Most mit tegyek? Azt mondta ad 1 hetet hogy elmondom neki az igazat vagy nem de akkor hagyjuk egymást békén. Az egy hét márletelt de nem válaszoltam neki. most akkor hogy is legyen?
2010. máj. 11. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Korai volt. A nővéredhez meg légy őszinte. Megérdemelné.
2010. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom.

amúgy próbálok de nem merem mondani..:S

egyszerűen én nem tudok ilyenről beszélni...

2010. máj. 11. 18:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Bezzeg csinálni tudtad..A szex az megy gondolkodás nélkül is...Eszem megáll... Egy felelőtlen kisgyerek vagy, ami nem is lenne baj 14 évesen, ha nem a szexet titkolnád, hanem mondjuk azt, hogy kaptál egy beírást a suliban... -.-
2010. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Figyelj Kislány!

Megtenni megtudtad, de beszélni nem tudsz róla? Egyszerűen hihetetlen...:-S

Egyébként a nővéred jogosan van felháborodva...mert igen, lehettél volna őszinte, főleg ha ő nevelt fel. HA nagyobb lennél és nem ő nevelt volna azt mondanám semmi köze...de így nagyon is van...nem is kevés. Elvesztetted a bizalmát, nem is kicsit...válaszolj neki, inkább üljetek le és beszéljetek! Mondd el neki, hogy sajnálod, de nem tudtál erről (szexről) beszélni vele. (mondjuk ha elég nagy voltál megtenni, miért nem tudsz beszélni róla?)

És ne haragudj de nem állom meg, azt sem, hogy fejedhez vágjam, hogy mit tettél...gyakorlatilag egy "idegennel" bújtál ágyba...zéró érzelmi kötődéssel, zéró tartással, zéró önbecsüléssel. Mert most ezeket dobtad el magadtól...az egyik legfontosabb dolgot...

Én nem akarlak bántani, de érdemes lenne átgondolnod a dolgokat. Magamat sem akarom fényezni, de 18 évesen feküdtem le a párommal 1 év(!) után...gondolkozz kicsit, hogy korai volt-e nektek...életkortól és időtartam (majdnem 3 hónap) függően...

Szerintem ülj le a nővéreddel és beszélj vele, mond meg, hogy sajnálod, és tudod, hogy meginogott a bizalma, de így alakult, legközelebbi dolgokban őszinte leszel. És ezeket ne csak mondjad, így is gondold! Aztán beszéljétek át, hogy mi volt, jó, mi volt rossz, hogyan élted meg ezt az egészet, mert meglehetősen fiatal vagy még. Fontos lenne a pozitív élmény, már amennyiben lehet...

Nem akartalak bántani, csak rávilágítani, hogy nagy hülyeséget csináltál! Remélem gondolkodsz...

2o-L

2010. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nagy hülyeséget csináltam...

amúgy nem idegen mert másfél éve ismerem és ez volt a harmadik hogy összejöttem a sráccal csak eddig nem volt semmi.Amúgy próbáltam mondani neki..egy héttel ezelőtt elmondtam hogy nagyon sajnálom.Valamelyik nap pedig rákérdezett hogy hogy döntöttem..de nem volt idő rá hogy beszéljek vele, sok a dolgom de szakítok rá időt hogy beszélni tudjak vele ezzel kapcsolatosan.És köszönöm szépen a tanácsokat.:)

2010. máj. 11. 19:29
 6/11 anonim válasza:

Szerintem a szex nem feltétlenül korfüggő.Nem ismerem a kérdezőt,de én is 14 évesen és 3 hónap után veszítettem el.Nincs ezzel baj,ha saját akaratból történt.

Kérdező:Vegyél egy mély levegőt és legyél őszinte!Nehéz lesz,de később mással is fordulhatsz majd hozzá,mert mindent tudni fog rólad.Tapasztalat:)

2010. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsod és nagyon szépen köszönöm:)
2010. máj. 11. 20:36
 8/11 anonim ***** válasza:

2o:11

OFFAmiért Veled úgy történt nem biztos, hogy az a normális...én inkább hallgatnék ezzel:-S


ON.Kérdező Te meg légy őszinte, már ha elég "felnőtt" voltál, ahhoz, hogy megcsináld...előző előtti voltam...

2010. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ülj le beszélni a nővéreddel.:)
2010. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szvsz. semmi köze senkinek ahhoz,hogy mikor és kivel vesztetted el,mivel ez a te saját döntésed,a te saját szüzességedet ne más adja oda valakinek,hanem te..Miért akarja a nővéred,hogy elmond neki?Mi köze van hozzá?

Ha te elég érettnek érezted magad hozzá,miért akart beleszólni?


Legalább megbántad hogy lefeküdtél a sráccal így "majdnem 3hónap" kapcsolat után?Erre neked kell megfelelned..

2010. máj. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!