Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya uldoz el itthonról? Mit...

Anya uldoz el itthonról? Mit tudok tenni, nem tudok hova költözni? 18/L

Figyelt kérdés
Még 11 .vagyok a gimibe, kis városban élek .anyával és a parjaval élek. Apukám és a családja elhagyott. Anyukám szülei nem érdekli a helyzet, anyumat is elzavartak 19 éves.Már 16 évesen is egyszer éjszaka kiakart dobni azért mert elveszitettem a szuzessegem az akkori barátommal. Minden miatt hisztizik ,mindig szar vagyok. Már nagyon régóta mondja hogy alig várja hogy elmenjek meg hogy ő nekem nem fog segiteni semmibe. Pedig nem vagyok rossz tini ,persze apró hibák vannak nekem is ,de össze tehetne a két kezét hogy "csak "ennyi... itthon is mindig segítek. Anya onfeju ,mindig mindenbe neki van igaza és csak támad. Nem birok már otthon lenni, de nem tudok hova menni és muszáj is menni mert szinte zavar el.Mit tudok kezdeni magammal? ??
2017. márc. 21. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj be a városi családsegítő központba és mondd el ezt!
2017. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a Járási Hivatalt ajánlanám. Kollégista nem szeretnél lenni?
2017. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
elmész dolgozni adsz haza valamenyi pénzt és nem lesz hiszti
2017. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3: Sajnálatos dolog, hogy téged megfosztottak a tanulás lehetőségétől, de bizonyára tisztában vagy vele, hogy ez nem követendő példa, hanem egy nagy érvágás és hátrány az életben. 8 általánossal rendelkezni..., kiszolgáltatottnak lenni. Biztos út a nyomorba.

És ezért nem kéne toborozni!

2017. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!