Menni vagy maradni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Azzal a dologgal fordulnék hozzátok, hogy elbizonytalanodtam a kapcsolatomat illetőleg.

A párommal 2 éve vagyunk együtt, de az első pár hónap után, nagyon csúnyán viselkedett velem. Szóban bántalmazott, az önbizalmamat totál lerúgta a szex és minden más terén. Elejétől fogva együtt élünk, először albérletben. Ott kezdődtek a gondok, felmerült, hogy költözzünk a szüleihez, majd ott jobb lesz, nem lesz ennyire feszült. Belementem. 1 évet laktunk ott, de nem volt jobb...sőt...sokszor voltam egyedül egy idegen helyen. Közben megtaláltam egy-két társkeresőn is. Azt tudni kell, hogy mellettem nem áll senki, tehát nem tudok szüleimhez hazaköltözni, megígért mindent, hogy szeret, nem bánt többet. Nyilván nem tartotta be, aztán jött a következő lépcső. Van lehetőség, vegyünk közös házat, majd ott jobb lesz..belementem, mégis csak a sajátunkat fizetjük akkor, nem másnak megy el a fizetésünk nagy része. Itt is ugyanúgy veszekedéssel indult, minden. Egészen addig, amig egy másik férfi nem lépett az életembe. Megszerettem és már nem tudtam úgy viselkedni a párommal, mint azelőtt. Leültem vele beszélni, hogy nem jó együtt neki se nekem sem. De ő esküdözik, hogy megváltozik meg szeret. Valóban rendesebben viselkedik velem, de én már nem érzem iránta ugyanazt. Viszont mostmár összeköt a ház meg a hitel és sajnálom őt is mert átérzem, hogy ő mit érez. A másik férfi viszont végtelenül kedves, a tenyerén hordoz, figyel rám. Bármi van, rögtön ugrik, ha másért nem csak azért, hogy lásson egy pár percre.


Összezavarodtam, mert én nem akarom megbántani a páromat, de kezdem megszereti a másik Férfit, és tőle meg már az sem esik jól, ha megölel, mert eddig nem tette, mikor igényeltem volna. Babát is nagyon szeretnék, de nem érzem úgy, hogy neki szeretnék szülni.


Ti mit tennétek a helyemben? 25-30 között vagyunk mind hárman.


Köszönöm a válaszokat!


2017. márc. 19. 11:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Én mennék, ami így nem működik nem is fog.
2017. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd ott. Ezt a megváltozósdit egy párszor már eljátszotta és látod hogy utána ugyanúgy folytatta. Nem szép dolog hogy egy másik férfivel szűrted össze a levet de ha ez kell ahhoz hogy vègre ott hagyd.
2017. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Szakítani. Egyértelmű. Ez csak xarabb lesz.
2017. márc. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Ne a másik férfitől tedd függővé a pároddal való viszonyod. Ha a pároddal eddig sem igazán működött és nincs javulás, akkor valóban jobb lesz ebből kilépni, a hitel ellenére is. Ebben meg kell, hogy egyezzetek, hogyan fizetitek majd. A másik férfit meg majd meglátod, ha helyzet van... nem rá alapoznék mindent.
2017. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennek, de nem a masik ferfihez. Tanulj meg egyedul, onalloan elni, nem paliktol fuggni.
2017. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

A #2-el, de minden eddigi hozzászólóval egyetértésben ugyan azt javaslom.


Az adósság elosztást meglehet oldani, csak az nem kis hercehurca lesz.

Jogi falak és aknázott területekre számíts. (nem két perces hadművelettel)


Talán az új kedvesed ebben támogatni fog, sőt biztos, ha tényleg így stimmel minden köztetek.

Sok boldogságot.

(mindenkinek joga van az egy életében a boldogságához)

Hajrá!



Blanka

2017. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Az a kérdés, hogy miért kérdés, hogy menni vagy maradni???
2017. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%

Az írásodban kiderül a válasz hogy már nem érzed úgy a pároddal hogy bármi is fog változni pozitív irányba, már semmi sem esik jól tőle. Persze érthető hogy odaköt a ház, meg a hitel, ez elég gáz helyzet ebből a szempontból. Meg ugye ott van életedbe a másik férfi aki mindent megtesz érted és neked is jól esik hogy törődik veled. Nyilván ez nem mehet így a végsőkig előtt utóbb a másik férfi is bele fog unni a dologba hogy nem lépsz felé semmit. A pároddal már érzed hogy még az ölelése esik jól neked, ebbe hosszútávon bele fogsz lelkileg fáradni!

Én nem várnék ezzel olyan sokáig, ülj le a pároddal és beszéld át vele a dolgokat hogy mi a helyzet, ennyit ő is megérdemel hogy tisztában legyen a dolgokkal, és ha nagyon szeret akkor úgy is úgy fog nyalni neked mint a kiskutya ameddig nem döntesz abban hogy vele maradsz. Persze ez sem garantálja hogy hosszútávon jó lesz majd minden, mert lehet 1-2 évig működne de utána kitudja. Gyereket is szeretnél, de bizonytalan vagy hogy kitől. Ha mégis lenne baba a párodtól akkor egy életre össze leszel kötve vele, mert ha szét is váltok a gyerek miatt is joga van látnia az apját, és az apjának is joga van őt látnia, és akkor ugyanúgy kell hogy tartsátok a kapcsolatot és itt már megint csak több problémád lenne.

Én a helyedben mennék, mert úgy sem lesz már jobb hosszútávon. A házkérdést meg alaposan beszéljétek át. Ha kettőtök nevén van a hitel akkor azzal kapcsolatban is normális döntést hozzatok, persze legjobb lenne eladni a házat hogy a törlesztést ne kelljen a puszira fizetned évekig, vagy egyezzetek meg ezekben feltétlenül. Ha az új férfi aki bekerült az életedben biztos ő is fog segíteni valahogy.

2017. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
72%
Szerintem csak a hitel és a ház miatt ne maradj vele mert később csak rosszabb lesz. Ez már nem igazi kapcsolat.
2017. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%

Egy pár kapcsolatot az idő folyama sokszor meg ingathatja ilyen olyan ügy, helyzet szituáció, és nem utolsó sorban a kísértés.

Na ez a "kísértés" a legveszélyesebb és a legalattomosabb tud lenni!

Ja és itt van még a jó régi mondás ami igaz is és nem csak egy mondás, hogy lakva ismeri meg egymást az ember.

Tudod az életben mindig van és jöhet is egy jobb, szebb kedvesebb,stb,stb,a "tenyerén hord" "meghalna érted" stb.stb.

Vajon ez az új pasi, hogyan viselkedne veled ha már együtt laknátok és meg kellene osztanotok a minden napi kihívásokat és a megoldandó problémákat,feladatokat, gondokat,stb. (pl.hiteltörlesztést)

- Összezavarodtam, mert én nem akarom megbántani a páromat, de kezdem megszereti a másik Férfit, és tőle meg már az sem ..... - Ezt a részt nem értem ! Nem szeretnéd megbántani,.. De egy másik férfi karjaiba kívánkozol?

Nekem ebből a rövid írásodból összességében az jön le, hogy a párod, akivel már két éve vagy együtt, sokkal többet tett és tesz a kapcsolatotokért, hogy az működjön mint te saját magad. Pl. Ő kereste a megoldást és ezért ajánlotta fel a szüleinél lévő lakhatást, saját ház vásárlást. Te mit tettél a kapcsolatotok megmentéséért? Találtál magadnak magadnak egy másik pasit? Ezt találtad a legjobb megoldásnak?

Szerintem ez nem éppen a legjobb megoldás egy kapcsolat ápolására.

2017. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!