Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldanátok meg? Mit...

Hogyan oldanátok meg? Mit tennétek a helyemben? Részletek lent:

Figyelt kérdés

Együtt élünk a párom anyával...Iszonyatosan rossz természete van,nem lehet vele meglenni.A páromat folyton pesztrálja,babusgatja,pedig már nem kisgyerek.Nekem ezt nehéz elfogadni mivel sajnos ezáltal nem valami ügyes,férfias,mert az anyós elcseszi.

Most babát várunk és nem tudom hogy fogom kibírni ezzel a nővel,főleg ha elkezdi az én gyerekemet is pesztrálgatni a párommal együtt.Nem akarom hogy beleszóljon az életünkbe!

Mit tennétek?

Költözzek haza a szülői házba?De hát gyerekkel...:S

Meg imádom a páromat,de már túl sokat kér hogy tűrjek.

S.O.S


2010. máj. 11. 14:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Meglesz a baba, még szarabb lesz...szóval haza a szülőkhöz....
2010. máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

ez csak kifogás!!!

És akkor mi van ha nem tudja fizetni a rezsit?

Akkor majd kér támogatást, vagy kevesebb akármit használ. Más öreg egyedülálló ember is megtudja oldani.

2010. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Mit tennék?

Elköltöznék a párommal vagy nélküle, de el

2010. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Olyan mintha a saját családomról olvasnék...

Apám pont ilyen "anyuci pici fia" volt mint a párod, a házasság után együtt laktak a szüleim és a nagyszüleim.

Érkeztünk sorba mi gyerekek és anyu csak tűrt és tűrt igaz vettek egy lakást a városban(amiben soha nem laktunk),mert apám nem hagyta el az anyja szoknyáját. Anyukám 32 évig tűrte az anyósa mindennapos hülyeségeit.

Nekünk mindig azt mondta anyu hogy ne költözzünk egyikünk szüleihez sem ha házasságot kötünk így is tettünk.

Anyósom 35 km-re lakik tőlünk.

Valamit lépned kell mert te is úgy jársz mint az anyukám, igaz nem ismerlek, de nem szeretnék olyan sorsot neked!

Állj ki magad és a gyerek mellett és költözzetek el a pároddal vagy anélkül.

2010. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Költözz haza most és ha esetleg érdekled a párod és megkeres mondd meg neki, hogy válasszon az anyja és közötted.Nehogy ott maradj a mamával mert pokol lesz az életed.Legyél határozott és kérd meg egy itt és most választásra.Te vagy az anyja. Ha őt választja viszlát, ha téged akkor költözzetek el onnan.Ne engedj egy "majd meglátom mit tehetek" ígérgetésnek. Találsz magadhoz jobban illő embert még babával is.Ő meg éljen az anyucikájával.
2010. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Itt nem az anyuka a hibás, hanem a párod. A köldökzsinór még nem szakadt el, így marad a kötődés.

Írásodból féltékenység, félelem, tehetetlenség érződik. Jobb őszintén beszélgetni, mint emészteni magad. Ha rágódol akkor a babának is lehet valami baja. Folyamatos frusztráltság káros a gyerekre.

2010. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Áhh.. nálunk is hasonló van. Megmondtam a páromnak, h nem fogok itt élni, ha nem megyünk el pár éven belül, én lépek, ő meg jön vagy marad.
2010. máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Miért ilyen nehéz ez az anyós téma?

Miért ragaszkodik ennyi férfi az anyjához?

Nekem is kisfiam lesz...De én nem akarom majd 20,30évesen is irányítani az életét.

Ezt meg lehet állni,hogy ne szóljak bele az életébe?

Más miért nem tudja megállni?

2010. máj. 12. 10:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!