Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldanátok meg? Mit...

Hogyan oldanátok meg? Mit tennétek a helyemben? Részletek lent:

Figyelt kérdés

Együtt élünk a párom anyával...Iszonyatosan rossz természete van,nem lehet vele meglenni.A páromat folyton pesztrálja,babusgatja,pedig már nem kisgyerek.Nekem ezt nehéz elfogadni mivel sajnos ezáltal nem valami ügyes,férfias,mert az anyós elcseszi.

Most babát várunk és nem tudom hogy fogom kibírni ezzel a nővel,főleg ha elkezdi az én gyerekemet is pesztrálgatni a párommal együtt.Nem akarom hogy beleszóljon az életünkbe!

Mit tennétek?

Költözzek haza a szülői házba?De hát gyerekkel...:S

Meg imádom a páromat,de már túl sokat kér hogy tűrjek.

S.O.S


2010. máj. 11. 14:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem irtad hogy az anyagi helyzetetek miatt éltek a mamával merrt nincs saját lakásotok vagy magatokhoz vettétek?

Mert ha a második verzió él akkor szépen le kell ülnöd és megbeszélni vele hogy ez igy nem tetszik neked.

Ezt természetesen az első esetben is megteheted, de ha az ő házukban éltek vele, ott sajnos sosem leszel te a ház úrnője és ugyis az lesz amit a mama akar.

Nem tudnátok a szétköltözést megoldani valahogy? Mert szerintem ez az egyetlen megoldás ilyen esetben.

2010. máj. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
A parod anyukajanal laktok vagy a parod anyukaja lakik nalatok? mert nem ugyanaz a ket szitu. Ha ti laktok a parod anyukajanal nem sokat tudsz tenni, az az o haza az o vara azt csinal amit akar. erre e legegyszerubb megoldas kulon koltozni a paroddal, nem a szuleidhez, hanem teljesen kulon es megprobalni megallni a labatokon. lehetoleg a szuloktol kicsit messzebb, vagyis kozel de ne nagyon kozel h minden nap be tudjanak ugrani de ha kell segitseg akkor ne km-eket kelljen autokazni...
2010. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen próbálj beszélni a pároddal. Ha nem hajlandó elszakadni az anyjától és a saját életeteket élni, akkor költözz haza még ha csak egy kis időre is. Talán akkor észreveszi magát.

Az anyóstól megszabadulni nehéz eset, szerintem csak külön költözéssel lehetne, vagy határozott fellépéssel leállítani, hogy igenis ez a ti életetek, vegyen kicsit vissza. Bár ez nem könnyű. Én a helyedben nem tűrnék, lépnék valamit az ügyben az biztos.

2010. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

nem mindegy, hogy ki lakik kinél.

Amúgy pedig a legelső szabály: anyuhoz, apuhoz/anyóshoz, apóshoz nem költözünk össze! Ha nincs pénzetek kivenni egy kis albit, akkor addig várni kell, amíg össze nem gyűlik az indulótőke.

Ha ti laktok anyósnál akkor cikisebb a helyzet, mert nektek kell mennetek ha gáz van. Én lelépnék most albiba, vagy akárhova, mert így tönkre fog menni a házasságod (meglesz a baba --> anyós beleszól --> kiakadsz --> férjednek mondon --> nem tudjamajd eldönteni melyik oldalra álljon --> elhidegültök...klasszikus forgatókönyv).

2010. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább élnék szegényebben,de külön.Addig úgysem lesz nyugalmatok,amíg külön nem költöztök.Egyébkét nem szép,hogy ennyire diktálni akar Nektek,csak az baj,hogy a saját házában megteheti.Ezért lenne jobb külön költözni.
2010. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

A párom háza a mami csak haszonélvező,de mivel ő építette a házat ezért ő az atyaúristen...

A párom meg betegesen szerelmes belé így sztem sosem akarja magára hagyni,itt csak velem meg a gyerekkel nem foglalkozik,hogy nekünk mi lenne a jó...

2010. máj. 11. 14:49
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen albérlet vagy külön lakás mert belerokkansz a mamába.
2010. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Már lassan 2éve viselem a hülyeségeit,de már egyszerűen érzem hogy vége,nem megy!

UTÁLOM ezt az életet!

Egyedül a párom miatt voltam képes ennyit tűrni...

Most őszintén melyik nő élne együtt egy másik nővel,aki ráadásul egy zsémbes,mindentudó,okoskodó és sorolhatnám típus!!!???

2010. máj. 11. 14:52
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a mami építette akkor az Ővé még akkor is ha a tulajdonjog a párodé!

Különben a haszonélvezeti jog erősebb mint a tulajdonjog

Ha nem jó ott akkor költözzetek külön vagy a Te szüleidhez.Ha a párod el tudja viselni a te anyukádat

2010. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
100%

Hosszútávon "kifizetődő", ha már most mind a ketten leválasztódtok a saját szüleitekről:költözzetek semleges helyre, béreljetek egy kis lakást! Különben mindig gyerekek maradtok a saját szüleiteknek (joggal, mert náluk laktok), és eszerint fognak mindig beleszólni az életetekbe. Lehet, hogy anyagilag megterhelőnek tűnik, de "kívülről" jobb elfogadni a szülőktől a segítséget, mintha együtt laknátok egy légtérben! A gyereknek is jobb, ha nem kell annyi embernek később (2-3 éves korában) megfelelnie.


Az én gyerekeim "huszon" és "tizen" évesek, de mi is elrontottuk, már nem így csinálnám, ezért is írtam ezt a választ.És megmaradna a szülőkkel is a jó viszonyotok.

2010. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!